АЗС

АЗС - це не лише станція для заправки вашого авто. Досить часто на АЗС люди ще й зупиняються для перепочинку під час подорожі або ж для того, щоб перекусити під час складного дня. А тому лишень-бо одним паливом сучасні АЗС точно не обійдуться.

АЗС

Щоб пропонувати своїм клієнтам приємний сервіс, оберіть кавове обладнання для АЗС від Franke.

Надійне та потужне обладнання для АЗС від Franke допоможе вам частувати кавою ваших відвідувачів. Зокрема клієнти будуть вражені швидкістю та високою якістю обслуговування, адже приготування кави у кавомашині Franke займає навіть менше часу, ніж наповнення баку авто паливом. 

Крім швидкості ще однією перевагою кавомашин для АЗС від Franke є широкий вибір напоїв. Це досить нудно, коли на АЗС пропонують лише декілька видів кави, адже клієнт може полюбляти більш вишукані напої або види приготування кави. З Franke ви точно задовольните бажання кожного відвідувача. 

 
Чому Franke?

Наші кавові машини дуже прості у використанні. Ви можете обрати той варіант кавового апарату для АЗС, що буде найзручнішим для вас.

Автоматичні

Це найшвидший спосіб поринути у кавове задоволення. Просто натисніть кнопку, та кава вже готується! Це досить зручно й для АЗС де є обмежена кількість персоналу, адже вам не потрібно додатково наймати оператора кавомашини. З керуванням кавовим апаратом АЗС впорається будь-який працівник.

Напівавтоматичні

Добре підійдуть АЗС де є власне кафе. Вони відкривають простір для креативу, та ви й оком не встигнете кліпнути, як слава про ваше АЗС піде навкруги, а до вас почнуть приїздити не лише по пальне, але й по смачну каву.

Проведення платежів

Додаткове обладнання для проведення платежів від Franke дозволить вам організувати кавову станцію самообслуговування. Встановіть автоматичну кавомашину та систему для прийняття платежів — та клієнти зможуть самі приготувати собі каву.

Супутні товари

Кавомашина Franke A1000 FM CM

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster, 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку.

Детальніше
Зробіть кожен момент важливим — зв’яжіться з нами

Наші кавомашини для АЗС допоможуть вам створити справжній кавовий острівець, де відвідувачі вашої станції зможуть перепочити, купити каву з собою чи покуштувати нею у вашому закладі. Ще одна причина придбати професійне кавове обладнання саме в Franke — це його надійність. Така кавомашина не потребує регулярного ремонту. А це досить зручно для АЗС, що знаходяться у віддалених від міста локаціях.

Замовляйте надійне професійне обладнання для приготування кави на АЗС в нашому магазині. Саме тут на вас чекає великий вибір кавових машин Franke, сервісне обслуговування від професіоналів та найприємніші ціни на всі моделі Franke в Україні.

    * - поля обов'язкові для заповнення