Якісний сервіс — основа вашого кавового бізнесу з Franke

Купівля кавомашини — це лише початок великого шляху у кавовому бізнесі. Для її надійного функціювання потрібно значно більше. Ми достеменно розуміємо, наскільки є важливою підтримка та партнерські відносини, тому кожен з наших клієнтів отримує значно більше, ніж просто кавомашину.

Як отримати допомогу в сервісних центрах Franke?

Вам не треба робити майже нічого. Як тільки у вас з’являється нагальна потреба у консультації чи допомозі наших сервісменів, все, що вам потрібне, це залишити заявку на гарячу лінію. Всі дзвінки потрапляють до нашого сервісного центру в Києві та потім передаються на ваш локальний офіційний сервісний центр Franke.

(044) 528-88-84

Працюй з партнером на якого завжди можна покластися

Можливість замовити та користуватися обладнанням Franke у будь-якому кутку країни. Нашим клієнтом може стати кожен, незалежно від розташування вашого кафе, домівки чи офісу. Технічні спеціалісти Franke завжди на зв’язку з вами.

Гарантована якість

Тільки кваліфіковане сервісне обслуговування кавових машин Franke. Всі співробітники сервісних центрів проходять навчання у головному сервісному центрі Franke та отримують всі знання та навички, щоб розв’язати кожну проблему, яка тільки може виникнути в користувача.

Сервісний департамент

Допомога не лише в екстреному випадку. Довірте налаштування вашої кавомашини Franke професіоналам. Наші майстри сервісних центрів Franke охоче допоможуть вам запрограмувати кавову машину та навчать користуватися нею.

Післяпродажне обслуговування

Насолоджуйтеся кавою та її зручним приготуванням, а решту залиште нашим сервісменам Franke. Ми робимо все, щоб ваші кавові ідеї знаходили своє застосування в бізнесі.

Ми запровадили авторизовані сервісні центри Franke по всій Україні.

Висока якість швейцарських кавових машин Franke доповнюється ще й високоякісним сервісом, що ми впроваджуємо для кожного партнера нашої компанії. В це поняття ми закладаємо все, що стосується нашої взаємодії з вами, починаючи від допомоги у підбиранні найкращої моделі кавомашини для вашого бізнесу, закінчуючи регулярним постпродажним сервісним обслуговуванням.

Сервісний департамент завжди на зв’язку з вами. Надійні та зручні кавові машини Franke досить рідко потребують сервісної допомоги. Але як тільки в вас виникне будь-яке питання щодо функціювання чи обслуговування вашої кавомашини, ви можете сміливо адресувати його нашим сервісним інженерам. Вони завжди готові допомоги вам у вирішенні будь-якого питання та надати регламентні роботи з обслуговування кавомашини Franke.

(044) 528-88-84

Також ви можете скористатися зручною формою зворотнього зв’язку на нашому сайті. Вкажіть свої особисті дані, та наші фахівці оперативно дадуть відповідь або ж назначать дату візиту до вас.

    * – поля обов’язкові для заповнення