Чистячі засоби

Не залишайте кавомашину без ретельного догляду! А допоможуть вам в цьому спеціально розроблені інноваційні засоби для чищення кавомашин від Franke.

Чому кавова машина потребує регулярного чищення?

Насамперед через властивості змеленої кави забруднювати наймаліші отвори та щілини. До того ж накопичені рештки кавових зернят, води та молока негативно впливають на смакові якості кави, що ви готуєте. А ви ж точно хочете отримати надзвичайно смачний напій, чи не так?

Тому не залишайте кавомашину без ретельного догляду! А допоможуть вам в цьому спеціально розроблені інноваційні засоби для чищення кавомашин від Franke.

Ми рекомендуємо завжди застосовувати спеціальні чистячі засоби для кавових машин Franke, щоб зберегти ваше приладдя у досконалому стані та робити дійсно якісну каву. Ці засоби було розроблено з урахуванням особливостей конструкції кавових машин Franke, тому тільки вони на 100% відповідають потребам вашого приладдя. Замовити їх можна просто в нас на сайті, адже ми є офіційними представниками швейцарського бренду Franke в Україні та постачаємо продукцію цієї компанії за найдоступнішими цінами.

Різноманітні рішення із 100% ефективністю

В Franke ми розробили цілий ряд чистячих засобів для кавомашини, що гарантовано допоможуть вам прочистити:
– резервуар для мелення кави;
– всі проточні системи;
– системи для збивання та розігрівання молока;
– фільтри.

Бездоганне очищення всіх частин кавової машини від всіляких забруднень та видалення решток кави, зерен, молока.

Гігієнічність, адже кожен з засобів відповідає стандартам гігієни для харчового обладнання. Кожен засіб проходить обов’язкову сертифікацію згідно з нормами ЄС та є екологічним та безпечним.

Довготривалий захист вашої кавової машини, адже кожен з цих засобів розроблено спеціально для захисту частин механізму.