Готель

Незабутній аромат кави, що розбудить гостей вашого готелю — це найкращий початок дня. Зробіть моменти перебування у вашому закладі незабутніми та запашними з кавовими машинами Franke.

Готель

Кожного ранку вітати клієнтів запашною кавою — це дійсно крута ідея для будь-якого готелю. Та не лише тільки зранку, адже кава завжди є доречною, чи то після важкої подорожі, чи то під час ділових перемовин, чи то як приємне завершення обіду та вечері. Тому для готелів наявність якісного обладнання для приготування кави — це правило. А що може бути кращім для вашого готелю, ніж кавомашини Franke?

 

Ми пропонуємо інноваційне та просте у використанні професійне кавове обладнання для готелів, що повністю відповідає швейцарським стандартам якості, а вони, як відомо, чи не найвибагливіші в Європі. 

Чому кавомашини для готелів Franke - це вигідна покупка?
Інтуїтивний інтерфейс

Вони водночас компактні та швидкі. Готуйте до 160 чашок еспресо в годину та нехай всі ваші клієнти отримують смачну каву вчасно. До того ж кавові машини Franke займають дуже мало місця, що особливо важливо для невеличких бутік-готелів та хостелів.

Енергоефективні

Не потрібно більше розділяти процеси з приготування кави, адже все зробить один “розумний” агрегат, що працює за найекономнішим режимом енергоспоживання.

Багатофункціональні

Кожна модель кавомашин для готелів Franke вміє готувати безліч різновидів кави та кавових напоїв від класики до кави нової хвилі. А завдяки додатковому обладнанню ви можете розширити кавове меню ще більше!

Надзвичайно надійні

Що може бути більш прикрим, аніж кавомашина, що зламалася у найвідповідальнішу мить? З Franke такого точно не трапиться. До того ж ми пропонуємо регулярне сервісне обслуговування кавового обладнання для готелів.

Супутні товари

Кавомашина Franke A800 FM EC

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster (FM) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше

Кавомашина Franke A1000 FM CM

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster, 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку.

Детальніше
Різноманіття кавових рішень для бізнесу від Franke

Кожен готель має свої особливості. Ми це чудово розуміємо, тому в Franke є обладнання для готелів різного формату від хостелів до п`ятизіркових резортів, де перебувають тисячі відвідувачів. Наші автоматичні кавові машини допоможуть створити кавову станцію самообслуговування чи стануться в пригоді на великій кухні ресторану при готелі. А напівавтоматичне професійне кавове обладнання для готелів допоможе зробити ваш бар при готелі справжньою зіркою кавового світу.

Оберіть для себе найякісніше та найтехнологічніше обладнання від Franke та зробіть свій готель справжньою Меккою для гастротуристів та знавців кави.

  * - поля обов'язкові для заповнення

  Візитна картка будь-якого готелю та сервіс, який чекає своїх гостей та піклується про них – це свіжозварена чашка ароматної кави. Безумовно, додатковий прибуток від продажу кавових напоїв у готелях займає свою особливу позицію у сфері якісного обслуговування клієнтів. Але першочергово запропонувати гостю випити ідеальну, смачну каву – це жест уваги, який чудово працює на імідж готелю.

  Власний бариста у закладі може не лише подати приголомшливу каву, а й справити додаткове позитивне враження на клієнтів. Але в наші дні з цим може впоратися професійна автоматична кавомашина для готелю. При цьому її покупка, подальше утримання та обслуговування обійдеться набагато дешевше, ніж оплата праці професійному баристі, а результат однаковий – натуральна свіжозварена та смачна кава для улюблених гостей.

  Кавомашина для готелю Franke – преміальне обладнання зі швейцарським стандартом якості

  Автоматична кавомашина в готель Франке має низку незаперечних переваг:

  • апарати досить компактні, що дозволяє їх без проблем розміщувати у хостелах та мініготелях;
  • стриманий, сучасний дизайн відмінно впишеться в будь-який інтер'єр;
  • завдяки високій продуктивності виключається утворення черги з гостей, які бажають випити чашку ароматної кави;
  • надійні зносостійкі матеріали виготовлення, а також головні вузли пристрою з величезним запасом міцності гарантують довгу та безпроблемну роботу кавового апарату з урахуванням неакуратної експлуатації окремими гостями вашого готелю;
  • інтуїтивно зрозумілий та простий інтерфейс в один натиск приготує улюблений кавовий напій найвищої якості. Еспресо, лате, капучино, гарячий та холодний шоколад, кава з молоком, автоматичне додавання бажаного сиропу тощо. Залежно від моделі апарату, асортимент напоїв може бути неймовірно великим.

  На сніданок, обід, вечерю і в будь-який час доби за будь-яких обставин ваші гості завжди матимуть можливість випити чашку приголомшливої кави.

  Наші менеджери з радістю більш детально розкажуть про всі переваги та характеристики окремого кавового апарату Franke і разом з вами визначаться, яка кавомашина для готелю ідеально підійде особисто вам.