Офіс

Піклуйтеся про своїх підлеглих — смачна кава одразу пробудить в них енергійність та креативність.

Офіс

Кавомашина в офісі — це не розкіш, а ознака турботи про офісний персонал. Завдяки філіжанці кави ваші співробітники зможуть починати день у гарному настрої та з зарядом енергії. А створити смачну каву допоможуть кавові машини для офісу від Franke.

Навіщо взагалі кавова машина в офісі?
Завдяки кавомашині можна досягти одразу декількох цілей

Створити в офісі дружню атмосферу, що сприяє ефективнішій праці. Самий аромат кави вже працює на вас, адже його визнають одним з найприємніших для людини. Це працює не лише на ваш персонал, але й на відвідувачів. Суто психологічно клієнти розслабляються та відчувають довіру, коли чують приємний аромат кави. А якщо ви ще й пригостите їх смачним напоєм — це вже майже перемога.

Проявити турботу про свій персонал. Кава — це вже майже обов’язкова частина корпоративного життя. А кава з кавових машин Franke до того ж ще й має найвищу якість та смак. То ж ваші співробітники будуть вам вдячні за можливість куштувати ароматну каву просто на робочому місці.

Зберегти робочий час для робочих задач, а не для походу до кав’ярні. Робіть каву на місці за лічені хвилини, а не витрачайте час на пошуки, де б її випити під час роботи.

Створіть ідеальний імідж для своєї компанії: якість кави, приготованої для бізнес-партнерів, постачальників чи гостей, говорить про ваші ділові якості не менш за вашу професійну діяльність. А кавомашини для офісу Franke допоможуть зробити класичні види кави та кавових напоїв, що вразять своїми смаками навіть найдосвідченіших знавців.

Супутні товари

Кавомашина Franke A300 MS

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою Milk System (MS) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше

Кавомашина Franke A300 NM

Повністю автоматична кавомашина (A300 NМ – без молока) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше
Яку кавомашину для офісу варто придбати?

Звісно ж, Franke! Надійність та зручність кавових машин цього бренду є еталонною. А от щодо моделі, все залежить від ваших уподобань та особливостей вашого офісу. Найпростіше та найзручніше рішення — це автоматичні кавові машини. Вони не потребують складного навчання, то ж зробити каву на свій смак зможе кожен робітник: достатньо обрати тип напою та натиснути кнопку.

А от якщо ви є дійсним кавовим гурме, а приготуванням кави в офісі займається ваш помічник, ви можете довірити йому напівавтоматичну кавову машину Franke. Керувати нею нескладно, а ви можете обрати власні пропорції для кави, що буде вам до смаку.

Купити кавомашини для офісів бренду Franke можна просто зараз: у нашому шоурумі вони є в наявності у повному модельному ряді. Ми пропонуємо найкращі ціни та тільки оригінальні кавові машини Franke, адже саме наш магазин є офіційним представником бренду в Україні.

    * - поля обов'язкові для заповнення