Ресторан

Фінальний акорд будь-якої вечері — це кава. Ваш ресторан запам'ятають, як гостинне та смачне місце завдяки правильно приготованій у кавовій машині Franke каві

Ресторан

Коли треба обирати обладнання для ресторанів, якість — найперший показник, якого треба дотримуватися. Навіть невеличкий сімейний ресторан вимагає постійної працездатності кожного агрегату, особливо ж — кавових машин, адже провести час за філіжанкою кави бажають безліч відвідувачів.

У Franke є ідеальні кавові рішення для ресторанів, адже ми цілком розуміємо, наскільки це важливо — створити затишну та приємну атмосферу, подавати смачну каву та кавові напої, що будуть повертати ваших гостей до закладу знов і знов.

 
Кавові рішення для бізнесу від Franke

Швейцарський бренд професійного обладнання для кафе і ресторанів Franke дотримується не лише високих стандартів якості, але й пропонує дійсно інноваційні кавові рішення для бізнесу.

Розширити меню напоїв

Не обмежуйте себе банальними еспресо чи американо, адже кавові машини Franke можуть набагато більше! Пригощайте гостей запашними кавовими коктейлями, ідеально виготовленими лате чи макіато, створюйте власні напої на базі кавових рішень для ресторанів від Franke.

Оптимізувати кошти

Використання кавомашин для ресторанів від Franke дозволяє зменшити навантаження на персонал. Крім того, всі кавові машини є економічними, простими у використанні та довговічними, то ж вам не потрібна регулярна заміна обладнання.

Створити атмосферу

Кавомашини для кафе бренду Franke ще й допоможуть у створенні привабливої атмосфери в залі закладу. Встановіть їх у барі та наповнюйте ваше кафе ароматами натуральної кави: цей аромат є справжньою психологічною зброєю, що викликає апетит та підвищує настрій.

Супутні товари

Кавомашина Franke A1000 FM CM

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster, 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку.

Детальніше

Кавомашина Franke A800 FM EC

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster (FM) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше
Зробіть кожен момент важливим — зв’яжіться з нами

Серед асортименту кавомашин для ресторанів Franke ви точно оберете таке обладнання, що допоможе вам готувати найсмачнішу каву.

Ваш ресторан здобуде набагато більше, аніж просто кавомашину, якщо ви оберете Franke. Ми пропонуємо інноваційні кавові рішення для ресторанів будь-якого розміру та стилю.

    * - поля обов'язкові для заповнення