Ресторан

Фінальний акорд будь-якої вечері — це кава. Ваш ресторан запам'ятають, як гостинне та смачне місце завдяки правильно приготованій у кавовій машині Franke каві

Ресторан

Коли треба обирати обладнання для ресторанів, якість — найперший показник, якого треба дотримуватися. Навіть невеличкий сімейний ресторан вимагає постійної працездатності кожного агрегату, особливо ж — кавових машин, адже провести час за філіжанкою кави бажають безліч відвідувачів.

У Franke є ідеальні кавові рішення для ресторанів, адже ми цілком розуміємо, наскільки це важливо — створити затишну та приємну атмосферу, подавати смачну каву та кавові напої, що будуть повертати ваших гостей до закладу знов і знов.

 
Кавові рішення для бізнесу від Franke

Швейцарський бренд професійного обладнання для кафе і ресторанів Franke дотримується не лише високих стандартів якості, але й пропонує дійсно інноваційні кавові рішення для бізнесу.

Розширити меню напоїв

Не обмежуйте себе банальними еспресо чи американо, адже кавові машини Franke можуть набагато більше! Пригощайте гостей запашними кавовими коктейлями, ідеально виготовленими лате чи макіато, створюйте власні напої на базі кавових рішень для ресторанів від Franke.

Оптимізувати кошти

Використання кавомашин для ресторанів від Franke дозволяє зменшити навантаження на персонал. Крім того, всі кавові машини є економічними, простими у використанні та довговічними, то ж вам не потрібна регулярна заміна обладнання.

Створити атмосферу

Кавомашини для кафе бренду Franke ще й допоможуть у створенні привабливої атмосфери в залі закладу. Встановіть їх у барі та наповнюйте ваше кафе ароматами натуральної кави: цей аромат є справжньою психологічною зброєю, що викликає апетит та підвищує настрій.

Супутні товари

Кавомашина Franke A1000 FM CM

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster, 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку.

Детальніше

Кавомашина Franke A800 FM EC

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster (FM) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше
Зробіть кожен момент важливим — зв’яжіться з нами

Серед асортименту кавомашин для ресторанів Franke ви точно оберете таке обладнання, що допоможе вам готувати найсмачнішу каву.

Ваш ресторан здобуде набагато більше, аніж просто кавомашину, якщо ви оберете Franke. Ми пропонуємо інноваційні кавові рішення для ресторанів будь-якого розміру та стилю.

  * - поля обов'язкові для заповнення

  Яка кавомашина для ресторану краще: класичний ріжок, напівавтомат або автоматичний апарат? Відповідь завжди будується на одному сценарії – вибір залежить від формату закладу. Якщо концепція передбачає бариста в штаті, то, безумовно, потрібен ріжковий кавовий апарат або в крайньому разі сучасна напівавтоматична версія кавомашини. Але такий підхід є актуальним для пари трійки закладів, а от якщо бізнес активно масштабується і розширює свою географію, керувати всіма процесами, особливо людським ресурсом, стає дуже складно.

  Кавомашина для ресторану Franke є швейцарським обладнанням преміумсегмента, яке здатне не тільки готувати ідеальну каву, але й побудувати якісну, стабільну бізнес-модель з мінімальною участю людського фактора.

  Кавомашина для кафе та ресторанів Франке: у чому переваги?

  Дане обладнання – це не просто дорога, красива кавоварка для ресторану, а самодостатній, багатофункціональний, надійний пристрій для приготування кави в широкому асортименті. Завдяки впровадженню нових технологічних рішень у представлені кавові апарати, вони безвідмовно працюють у всьому світі за двома напрямками:

  1. Класична HoReCa.
  2. Системи самообслуговування.

  Як напівавтоматична версія, так і суперавтомати здатні вивести кавову нішу ресторану на зовсім інший рівень. Залежно від моделі та комплектації, а також підключення додаткових опцій, кавомашина для кафе та ресторанів Franke може бути оснащена такими параметрами:

  • одна або дві кавомолки;
  • молочна система FoamMaster;
  • системи очищення EasyClean та CleanMaster;
  • одна чи дві системи дозування порошку;
  • Iced Coffee Module для приготування колд брю напоїв;
  • телеметрія, що дозволяє дистанційно контролювати роботу та стан апарату;
  • можливість підключення до водопроводу, і навіть зовнішньому чи інтегрованому резервуару;
  • висока продуктивність, тиха робота та економний режим енергоспоживання;
  • широкий асортимент напоїв, звичайно ж, включаючи найпопулярніші, такі як капучино, лате, кава з молоком, еспресо та гарячий, холодний шоколад.

  При цьому кавомашина для ресторану Франке бере на себе весь процес приготування якісного, смачного кавового напою від початку до кінця. Усього декілька натискань по яскравому сенсорному екрану і чашка ароматної бадьорості готова. Бариста не потрібний, а у випадку з напівавтоматичною версією все, що потрібно від співробітника – це навчитися працювати з капучинатором і робити чудову молочну пінку.

  Кавомашина для ресторану Franke за найкращою ціною в Україні від офіційного представника бренду Optima-Klassic

  Ми пропонуємо купити професійне швейцарське кавове обладнання для ваших закладів, яке має п'ять беззаперечних переваг:

  1. Стабільно якісна кава в кожній чашці.
  2. Гнучке налаштування різноманітних параметрів та рецептур.
  3. Проста інтуїтивно зрозуміла робота з кавовим апаратом.
  4. Дивовижний дизайн із надійними, довговічними матеріалами виготовлення.
  5. Актуальні сучасні технології, що дозволяють бути на крок попереду конкурентів.

  Для отримання більш розгорнутої інформації про апарати та уточнення деталей щодо співпраці звертайтесь до наших менеджерів. Вони з радістю нададуть висококваліфіковану консультацію та підкажуть, яка кавомашина в ресторан ідеально підійде саме вашому бізнесу.