Ресторан швидкого обслуговування

Кава — найголовніше, що пропонують наразі такі заклади. Пригощайте своїх клієнтів запашною кавою, приготованою за лічені хвилини у кавовій машині Franke.

Ресторан швидкого обслуговування

Які вимоги існують до обладнання для ресторану швидкого обслуговування? Сама назва таких закладів вже є промовистою та вказує на те, що швидкість тут має величезне значення, адже клієнти заходять, щоб перекусити нашвидку. Але і якістю нехтувати в таких закладах — це хибна стратегія, бо важливо ще й зробити так, щоб відвідувачі повертались до вас знов і знов. Вирішити це завдання можна за допомогою кавових машин Franke — вони стануть зручною та прибутковою частиною вашого обладнання для закладів швидкого харчування. 

Вітайте гостей закладу ароматами витонченої кави, приготованої у кавомашині Franke, частуйте їх різноманітними напоями на основі кави та заробляйте відмінні відгуки.

 

Наше кавове обладнання для закладів швидкого харчування допоможе вам швидко готувати каву, адже кожна кавомашина Franke має потужність виготовляти по 100+ чашок кави на годину. Не витрачати кошти на додаткове навчання персоналу: всі моделі кавових машин вже мають у своїх програмах налаштування під приготування різних видів кави та кавових напоїв. Розширити ваше меню напоїв. Завдяки автоматичним кавомашинам Franke ви можете включити до меню не лише еспресо чи американо, а й ще безліч видів кави. А це — додатковий потік клієнтів. Знизити навантаження на персонал. Якість кави, приготованої у кавомашинах Franke завжди висока, а від персоналу треба тільки вчасно завантажувати кавові зерна до диспенсера та обирати потрібну програму приготування. До того ж ви можете додатково встановити зручне обладнання для підігріву чашок чи охолодження молока та зробити витрати часу на приготування кави ще меншими. 

 

У Franke є зручні кавові рішення для будь-якого закладу швидкого харчування, чи то фуд-трак, що буде пересуватися містом, чи то бістро з тематичним меню. 

Переваги кавомашин для закладів швидкого харчування від Franke

Різноманіття моделей кавомашин. В асортименті бренду є компактні моделі, що оптимально підійдуть для закладів з обмеженим простором, потужні кавові станції з високою швидкістю приготування кави, автоматичні та напівавтоматичні кавомашини, додаткові юніти.

Довговічність техніки

Franke вже добре відома у всьому світі. Швейцарська якість не потребує зайвих слів. Вам не треба витрачатись на ремонт чи заміну кавомашини вже через рік, достатньо простого догляду та сервісного обслуговування, щоб кавомашина Franke слугувала вам не один десяток років.

Інноваційні технології

Завдяки власним розробкам Franke кава у наших кавомашинах приготована з точним дотриманням технології та рецептури, а керування кожною машиною займає лічені секунди.

Можливість підібрати кавомашину під ваш бюджет

З нами ви можете придбати кавове обладнання для ресторану швидкого обслуговування під ваш бюджет. До того ж таке обладнання швидко окупиться.

Супутні товари

Кавомашина Franke A600 FM EC

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster (FM), 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку.

Детальніше

Кавомашина Franke A800 FM EC

Повністю автоматична кавомашина з молочною системою FoamMaster (FM) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше
Зробіть кожен момент важливим — зв’яжіться з нами

Замовити потужну кавомашину для закладу швидкого харчування можна просто на нашому сайті. Ми є офіційними представниками бренду Franke в Україні та гарантуємо найвищу якість кожної машини. Зокрема, наша компанія також надає послуги сервісного обслуговування для кавомашин Franke, а це — зручно та вигідно для вас. Втілюйте кавові ідеї для вашого бізнесу з Franke!

  * - поля обов'язкові для заповнення

  Щоденна кількість відвідувачів ресторанів швидкого обслуговування дорівнюється до супермаркетів, де великий потік людей зберігається протягом усього дня. У фастфудах колосальне навантаження лягає не тільки на персонал, а й на обладнання. Кавові апарати – не виняток. Кавомашина для ресторану швидкого обслуговування, крім різноманітності асортименту напоїв, повинна поєднувати кілька ключових характеристик:

  • надійність;
  • високу швидкість приготування якісних та запашних кавових напоїв;
  • високу продуктивність;
  • просте, інтуїтивно зрозуміле використання. По-перше, не доведеться довго навчати працювати з апаратом нового співробітника, а по-друге, не потрібно наймати додатково бариста, адже будь-хто з персоналу може швидко прийняти та віддати замовлення відвідувачеві.

  Кавомашина для швидкого обслуговування Franke впорається з будь-яким потоком відвідувачів, мінімізуючи чергу у закладі за чудовою свіжозвареною кавою. Для фастфудів підійдуть не всі моделі, тому що дуже важливу роль відіграє продуктивність. З автоматичних кавових апаратів Franke ідеальним рішенням стануть моделі A600, A800 та A1000. Напівавтоматична версія S700 також без проблем забезпечить високу продуктивність та впорається з високими навантаженнями.

  Звернувшись за консультацією до менеджерів Optima-Klassic, ви швидко отримаєте професійну відповідь на питання, яка кавомашина для ресторану швидкого обслуговування Franke ідеально підійде саме вашому бізнесу.