Кав'ярня

Бути на крок попереду конкурентів — це просто, адже завдяки кавовим машинам Franke ви задаєте нові стандарти смаку та аромату кави.

Кав’ярня

З чого починається кав’ярня? Звісно ж, з аромату кави, головного напою, який надає бадьорості та створює настрій. Робити каву власноруч — дуже клопітне та неквапливе діло, тому професійне кавове обладнання для кав’ярень стає справжньою знахідкою, адже з ним процес приготування стає простішим та зручнішим в десятки разів! 

Саме таке зручне та просте у використанні обладнання для кав’ярень створює компанія Franke.

Чому кавові машини Franke — кращі для кав’ярень?

Почнемо з надійності, адже у кав’ярні, зазвичай, є багато клієнтів протягом всього дня. Тому кавомашина працює без зупину. Чи кожна техніка витримає таку інтенсивну експлуатацію? Мабуть, ні. Але кавомашини для кав’ярень Franke точно впораються із найінтенсивнішим використанням. 

А ще вони напрочуд швидкі та безшумні. Така кавова машина навіть у найкомпактнішій моделі може приготувати понад 100 чашок кави за годину, то ж всі ваші відвідувачі отримають гарячий та запашний напій вчасно. 

Чи стикалися ви з ситуацією, коли рецепт кави виявлявся не до вподоби вашим клієнтам? Якщо так, то ви оціните рецептурну досконалість кави, приготованої в автоматичних кавомашинах Franke: всі компоненти напоїв відмірюються до міліграмів, створюючи надзвичайну композицію смаку та аромату.

А ще вам точно буде до вподоби різноманіття рецептів кави та кавових напоїв, що вже запрограмовані у кавомашинах для кав’ярень від Franke. Ви можете розширити власне меню навіть без додаткового навчання персоналу. Всі кавові машини Franke керуються дуже легко, завдяки сучасним цифровим інтерфейсам. 

Звучить переконливо, чи не так?

Яку кавову машину для кав’ярні краще обрати?

Асортимент кавових машин Franke доволі великий. Але ми дамо вам кілька порад, щоб зробити ваш вибір гарантовано вдалим

Якщо ваша кав’ярня спрямована на частування класичними видами кави чи в вас доволі велика кількість клієнтів, автоматичні кавомашини Franke допоможуть вам впоратися з щоденним сервісом якомога швидше. До того ж вони не потребують спеціальних навичок від баристи. Просте натискання кнопки — та чудова кава вже почала готуватися.

Для кав’ярень з авторськими рецептами кави чи бариста-шоу найкраще підійдуть напівавтоматичні моделі кавових машин Franke. В них є як автоматичні функції, так і можливість налаштування під авторські рецепти. Ваш бариста зможе продемонструвати свій талант та бути впевненим, що базові напої будуть приготовані ідеально.

Задля економії часу радимо не лише купити кавову машину Franke для своєї кав’ярні, але й доповнити її нашим додатковим обладнанням. Модулі для охолодження молока, станції для додавання сиропів чи підігрівачі чашок допоможуть зробити процес приготування ще швидшим.

Супутні товари

Кавомашина Franke S700

Напівавтоматична кавомашина з ручним спіненням молока, 2 кавомолки, трубка пари

Детальніше
Зробіть кожен момент важливим — зв’яжіться з нами

Ми допоможемо вашій кав’ярні здобути найкращі відгуки від відвідувачів, адже саме якість кави та швидкість її приготування є головними факторами для здобуття популярності серед клієнтів. А з Franke обидва ці показники у вашій кав’ярні будуть на найвищому рівні.

  * - поля обов'язкові для заповнення

  Класична ріжкова кавомашина для кав'ярні є головним атрибутом багатьох закладів у всьому світі. Для роботи на такому апараті обов'язково необхідний бариста для виконання, як мінімум, трьох ключових завдань:

  1. Перевірка точності ваги кави (на порцію), що надійшла з кавомолки.
  2. Правильне стиснення (темперування) порції свіжомеленого кавового зерна в ріжку.
  3. Ручне приготування високоякісної пінки за допомогою капучинатора (панарелло, парова трубка). При цьому потрібно знати, якої жирності та якої температури в тому чи іншому випадку має бути молоко.

  Швидкість приготування кавових напоїв на таких апаратах не можна назвати швидкою. До того ж у більшості кав'ярень із ріжками бариста виступає і касиром, що ще більше уповільнює процес обслуговування клієнтів. Але насправді все не так погано, як здається на перший погляд. Концепція кав'ярні, ресторану чи гастробару може передбачати наявність бариста. У цьому випадку не тільки можна, а й потрібно ставити виключно класичний ріжок. Адже без нього весь антураж та процес приготування ароматної кави повністю загубиться.

  Чи є менш складна в експлуатації альтернатива ріжкам, яка при цьому перевершує цей тип пристроїв за багатьма характеристиками? Безперечно, так! 

  Професійна кавомашина для кав'ярні Franke – досконалість смаку та аромату, з яким неможливо конкурувати

  Стабільно якісна кава у кожній чашці більше не залежить від людського чинника, адже за весь процес приготування відповідає Franke – технологічно розумна та надійна кавомашина. Купити для кав'ярні такий апарат можна як у напівавтоматичному, так і повністю автоматизованому варіанті. Фастфуди та пекарні повного циклу, мабуть, першими задали новий темп у приготуванні високоякісної кави не на ріжках. Слідом за ними тенденцію швидко підхопили невеликі бари, ресторани та кав'ярні, отримавши в результаті більший приплив клієнтів завдяки можливості швидкого обслуговування без втрати якості кавових напоїв.

  Дуже часто класичні ріжкові пристрої називають напівавтоматичними, але у випадку з Франке напівавтомат – це зовсім інший, сучасний та прогресивний підхід до приготування ідеальної кави.

  Напівавтоматична кавомашина для кав'ярні Franke

  Насправді цей апарат можна лише умовно назвати напівавтоматом. Адже базовий принцип приготування дивовижних кавових напоїв повністю схожий із суперавтоматами, причому ціна нижча. Для роботи на такому пристрої не потрібен бариста і в цілому людина з особливими навичками кавоваріння. Все, чому потрібно буде навчитися вашому майбутньому співробітнику – це працювати з паровою трубкою та робити чудову молочну пінку. Решту процесу приготування кави апарат візьме на себе.

  Автоматична кавомашина для кав'ярні Франке

  Якісна суперавтоматична кавомашина в кав'ярню, купити яку пропонує Optima-Klassic, не відноситься до бюджетного та середнього цінового сегмента. Це преміальні професійні швейцарські апарати, що включають наступні характеристики:

  • останні доступні інновації в енергозбереженні під час приготування кави;
  • новітні технологічні рішення, що забезпечують феноменальну швидкість приготування запашних напоїв;
  • висока продуктивність супроводжується тихою роботою та неймовірно великим запасом міцності, надійності всіх ключових вузлів апарату;
  • інтуїтивно зрозуміле та просте управління, що не потребує спеціальних навичок та знань, дозволяє приготувати бажаний кавовий напій у пару натискань на сенсорному екрані;
  • можливість підключення як до зовнішнього резервуара, так і до водопроводу.

  Звичайно ж, є можливість оснастити кавовий апарат Франке найновішими технологіями, такими як телеметрія, iQFlow, FoamMaster, CleanMaster та Iced Coffee Module. Купити професійну кавомашину для кав'ярні Franke – значить гарантовано бути на крок попереду конкурентів. Optima-Klassic з радістю надасть консультацію та допоможе з вибором відповідної кавомашини для вашої кав'ярні.