Кав'ярня

Бути на крок попереду конкурентів — це просто, адже завдяки кавовим машинам Franke ви задаєте нові стандарти смаку та аромату кави.

Кав’ярня

З чого починається кав’ярня? Звісно ж, з аромату кави, головного напою, який надає бадьорості та створює настрій. Робити каву власноруч — дуже клопітне та неквапливе діло, тому професійне кавове обладнання для кав’ярень стає справжньою знахідкою, адже з ним процес приготування стає простішим та зручнішим в десятки разів! 

Саме таке зручне та просте у використанні обладнання для кав’ярень створює компанія Franke.

Чому кавові машини Franke — кращі для кав’ярень?

Почнемо з надійності, адже у кав’ярні, зазвичай, є багато клієнтів протягом всього дня. Тому кавомашина працює без зупину. Чи кожна техніка витримає таку інтенсивну експлуатацію? Мабуть, ні. Але кавомашини для кав’ярень Franke точно впораються із найінтенсивнішим використанням. 

А ще вони напрочуд швидкі та безшумні. Така кавова машина навіть у найкомпактнішій моделі може приготувати понад 100 чашок кави за годину, то ж всі ваші відвідувачі отримають гарячий та запашний напій вчасно. 

Чи стикалися ви з ситуацією, коли рецепт кави виявлявся не до вподоби вашим клієнтам? Якщо так, то ви оціните рецептурну досконалість кави, приготованої в автоматичних кавомашинах Franke: всі компоненти напоїв відмірюються до міліграмів, створюючи надзвичайну композицію смаку та аромату.

А ще вам точно буде до вподоби різноманіття рецептів кави та кавових напоїв, що вже запрограмовані у кавомашинах для кав’ярень від Franke. Ви можете розширити власне меню навіть без додаткового навчання персоналу. Всі кавові машини Franke керуються дуже легко, завдяки сучасним цифровим інтерфейсам. 

Звучить переконливо, чи не так?

Яку кавову машину для кав’ярні краще обрати?

Асортимент кавових машин Franke доволі великий. Але ми дамо вам кілька порад, щоб зробити ваш вибір гарантовано вдалим

Якщо ваша кав’ярня спрямована на частування класичними видами кави чи в вас доволі велика кількість клієнтів, автоматичні кавомашини Franke допоможуть вам впоратися з щоденним сервісом якомога швидше. До того ж вони не потребують спеціальних навичок від баристи. Просте натискання кнопки — та чудова кава вже почала готуватися.

Для кав’ярень з авторськими рецептами кави чи бариста-шоу найкраще підійдуть напівавтоматичні моделі кавових машин Franke. В них є як автоматичні функції, так і можливість налаштування під авторські рецепти. Ваш бариста зможе продемонструвати свій талант та бути впевненим, що базові напої будуть приготовані ідеально.

Задля економії часу радимо не лише купити кавову машину Franke для своєї кав’ярні, але й доповнити її нашим додатковим обладнанням. Модулі для охолодження молока, станції для додавання сиропів чи підігрівачі чашок допоможуть зробити процес приготування ще швидшим.

Супутні товари

Кавомашина Franke S700

Напівавтоматична кавомашина з ручним спіненням молока, 2 кавомолки, трубка пари

Детальніше
Зробіть кожен момент важливим — зв’яжіться з нами

Ми допоможемо вашій кав’ярні здобути найкращі відгуки від відвідувачів, адже саме якість кави та швидкість її приготування є головними факторами для здобуття популярності серед клієнтів. А з Franke обидва ці показники у вашій кав’ярні будуть на найвищому рівні.

    * - поля обов'язкові для заповнення