Роздрібна торгівля

Кавова машина у вашому магазині — це завжди приємний бонус для клієнтів. А для вас — це можливість заявити про себе, як про клієнтоорієнтованого продавця.

Роздрібна торгівля

Частувати кавою власних покупців? Це ознака високого рівня сервісу. До того ж така практика вже має широке розповсюдження у всьому світі, та це дійсно тренд, який вартий застосування в українському рітейлі. 

А можливість готувати каву у вашому магазині та продавати її покупцям — це ще один бонус у ваш бік. 

Навіщо взагалі кавове обладнання для торгівлі? Перша причина — це те, що каву полюбляють майже всі. Але це, звісно ж, не все. Чи відомо вам, що аромат кави мотивує до покупки? Це один із найприємніших ароматів, тому його дуже часто беруть на озброєння великі супермаркети чи торговельні центри. Та навіщо шукати штучні ароматизатори, якщо можна вирішити одразу дві задачі! Купіть кавове обладнання для роздрібної торгівлі та мотивуйте клієнтів на покупки. Як можна застосувати кавове обладнання для підприємств торгівлі?

Як використовувати кавомашини в торгівлі?

Розташуйте кавову машину Franke за прилавком вашої крамниці: клієнти зможуть доповнити свій кошик закупівель ще й чашкою кави, а це — додаткові кошти, які ви здобуватимете.

Створіть кавову станцію самообслуговування в залі магазину чи супермаркету. Завдяки додатковому модулю розрахунків від Franke ваші покупці зможуть не лише приготувати собі каву, але й оплатити її просто біля кавової машини.

Влаштуйте кавовий спот у торговельному центрі — це альтернатива кав’ярні, що допоможе відвідувачам скуштувати смачний напій, а вам — заробити додаткові гроші.

Для підприємств торгівлі в преміальному сегменті наявність кавової машини — це можливість частувати найповажніших клієнтів кавою та мотивувати їх на придбання саме ваших товарів. Це сервіс, що підвищить вашу репутацію.

Супутні товари

Кавомашина Franke A800 NM

Повністю автоматична кавомашина (A800 NМ – без молока) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше

Кавомашина Franke A600 NM

Повністю автоматична кавомашина (A600 NМ – без молока) 1 або 2 кавомолки; 1 або 2 системи дозування порошку

Детальніше
Кавові машини Franke — кращі кавові ідеї для вашого бізнесу

У Franke є безліч кавових рішень для вашого бізнесу. Компактні кавомашини для маленьких крамничок чи великі кавові станції для великих торговельних закладів, додаткове обладнання для розширення функцій кавомашини та чистячі засоби для догляду — все це є в каталозі Franke та представлене в нашому шоурумі.

Крім чималого асортименту, Franke пропонує найвищу якість кожної кавової машини. Таке обладнання для торгівлі працюватиме бездоганно навіть за великого навантаження. Кавові машини Franke мають експлуатаційний термін у десятки років, а завдяки професійному сервісному обслуговуванню від наших спеціалістів, така техніка буде працювати без упину ще довше.

  * - поля обов'язкові для заповнення

  Кавомашина для магазину – це не лише додатковий дохід, а й підвищення рівня клієнтоорієнтованості. Для приготування якісних, смачних кавових напоїв у режимі нон-стоп потрібен продуктивний та надійний апарат. Також варто вибирати пристрої із гарним дизайном, адже вони будуть невіддільною частиною інтер'єру.

  Щоб купити кавомашину в магазин, яка буде гарантовано відповідати вашим вимогам, потрібно дотримуватися п'яти головних пунктів при виборі:

  1. Компактність. Кавовий апарат не повинен займати багато місця, оскільки корисної площі в роздрібної торгівлі багато не буває. Особливо у випадку з невеликими магазинчиками чи мінімаркетами.
  2. Легкість у використанні. Процес замовлення кави (особливо у випадку з самообслуговуванням) має бути інтуїтивно зрозумілим і максимально простим не лише для молодого покоління, а й для людей, які далекі від сучасної техніки.
  3. Різноманітність напоїв. Асортимент повинен включати, як мінімум, найпопулярніші позиції, такі як еспресо, лате, американо і капучино.
  4. Можливість віддаленого керування. Це значно спрощує процес внесення змін у роботу кавових апаратів, особливо за наявності кількох торгових точок.

  Навіть найкомпактніша автоматична кавомашина для магазину та роздрібної торгівлі Franke A300 повністю закриє перелічені вище вимоги. Звичайно ж, кавомашина для супермаркету або кавомашина для торгового центру повинна мати куди більшу продуктивність, ніж серія A300. Для цих цілей чудово підійдуть суперавтоматичні моделі кавових апаратів Franke A600 та вище.

  При необхідності наші менеджери з радістю допоможуть вам купити кавомашину в магазин, що повністю відповідає вашим запитам.