Iced Coffee Module

Прохолода влітку від кавових напоїв? Це цілком реально із інноваційним кавовим модулем від Franke Iced Coffee Module! Всі новітні технології вже у ваших долонях саме сьогодні з Franke!

Новий модуль кави з льодом від Franke Coffee Systems дає клієнтам можливість легко пропонувати нові трендові напої

Новітні технології від Franke Coffee Systems – трендові напої для ваших клієнтів

Ідеї колд-брю напоїв вже декілька років крокує планетою. Прохолодна кава у поєднанні з льодом та безліччю інших інгредієнтів дозволяє насолоджуватися новими смаками та ароматичною композицією навіть у найспекотніші дні. Та й в холодні пори року доволі багато поціновувачів кави вшановують саме прохолодні кавові напої. Тому це справжній must-have для будь-якого кавового бізнесу мати кавомашину, що може готувати прохолодні кавові напої. Саме це й пропонує Franke. Але її модуль кави з льодом — це більше, ніж технологія. Це справжнє мистецтво, яке дозволяє виготовляти авторську каву з охолодженим молоком, вершками, льодом, пінкою або ж сиропами.

Просте рішення складних завдань від Franke Iced Coffee Module

Раніше зробити навіть звичайний Iced Coffee було завданням із зірочкою. Адже стандартні кавомашини не мали такої зручної функції, як додавання льоду чи екстреного охолодження. Та з Iced Coffee Module все стає значніше простіше. Відтепер не потрібно метушитися між кавовим апаратом та холодильником, щоб досягти того самого прохолодного смаку та аромату, адже достатньо використати одну з програм кавомашини Франке, щоб досягти ідеальної композиції. Одне натискання кнопки — та ідеальна рецептура вже долучена, а запашний напій вже ллється у келих чи чашку.

Додайте ще технологій від Franke!

IQFlow™ та Iced Coffee Module — це щасливе комбо для вашого кавового бізнесу. Вишукані смаки, досягнуті за допомогою ретельної поступової екстракції за технологією IQFlow™ доповнюється охолодженням молока, льоду чи пінки у Iced Coffee Module. Що ж в результаті? Звісно ж, вибух смаків у вашій чашці! Саме те, що цінує молода генерація кавоманів — прохолодні кавові напої із неперевершеним смаком. І все це в одній кавовій машині, без необхідності застосовувати зайвий простір на кухні чи в барі, без додаткових витрат на навчання персоналу! Наші спеціалісти у лічені години навчать вас та ваших бариста користуватися всіма перевагами Iced Coffee Module! Детальніше
Хочете дізнатися більше про кавові машини Франке, в яких імплантована технологія Iced Coffee Module?

Будь ласка, заповніть нашу форму зворотнього зв’язку та отримайте детальну консультацію з підбору кавомашини з широкого асортименту Franke, представленому в нашому офіційному магазині в Україні.

    * – поля обов’язкові для заповнення