iQFlow™

Хочете отримати інноваційні технології, що виведуть вас на крок вперед у порівнянні з конкурентами? Franke має для вас сучасні рішення для кавових ідей нового покоління. Зустрічайте! Інновація Franke IQFlow™ — інтелектуальна екстракція кави, що надихає та наповнює емоціями!

Що таке IQFlow™?

У швейцарському бренді Franke ми приділяємо неабияку увагу самому процесу мелення та екстракції смаків й ароматів з кавових зернят. Не секрет, що при неправильній обробці зерно втрачає свої природні властивості та залишає самий лише стандартний смак кави “з пакетика”. З IQFlow™ ви цього точно позбудетеся.

Що говорять експерти щодо IQFlow™?

Ми зібрали для вас тематичне відео, де ви можете переконатися в тому, що технологічний підхід IQFlow Franke Coffee Systems — це інновація майбутнього.

Відчути різницю з IQFlow™

Що ж робить цю інноваційну технологію Franke настільки популярною? Перш за все — це науковий підхід до самого процесу екстракції еспресо з кавових зерен. До того ж вам не потрібно робити ані жодного зайвого руху, щоб застосувати цю технологію! Все робить ваша кавова машина.

Детальніше

Розкрийте більше аромату з ваших зерен!

Інтелектуальна технологія IQFlow™ рівномірно оброблює кожне зернятко кави та використовує рівномірний тиск на всю поверхню зерен. Таке рішення дозволяє професійним кавомашинам Franke здобувати максимум смаку для втілення ваших ідей. Тиск, нагрів, оброблення парою — все це працює в комплексі. Та чого казати — просто скуштуйте філіжанку кави, зробленої у кавомашині Franke та відчуйте різницю!

Індивідуальні смакові профілі — це ключ до успіху.

Це не є таємницею, що кожен сорт кави, кожен її знавець мають свої смаки та вподобання. Якісь дійсно акцентуються на гіркуватих смаках, якісь більш виділяють пряні нотки. Але навіть зі звичайної арабіки можна здобути зовсім різні смакові палітри. Достатньо лише підійти до процесу з інтелектуальними рішеннями. Саме такі рішення пропонує технологія IQFlow™ від Франке.

Фіксуйте найвдаліший результат!

Стабільність — це запорука успіху. Тому стабільно висока якість потребує закріплення, адже ваші клієнти хочуть отримати саме ту каву, що вони куштували вчора й позавчора. З IQFlow™ ви можете не турбуватися за якість кави — програмування та встановлення фіксованого часу екстракції допоможуть вам видавати каву зі смаком, який буде гарантовано тим самим, улюбленим для ваших клієнтів та прибутковим для вас.
Науково доведено: IQFlow™ — це технологія нового покоління кави

Ми не можемо бути голослівними: IQFlow™ вже було протестовано досить авторитетним науковим закладом. Свої висновки представники Цюрихського університету прикладних наук висловили досить лаконічно: ця технологія працює! Пропонуємо дізнатися більше про висновки науковців щодо IQFlow™ від Franke!

Чи у всіх продуктах Франке присутня технологія IQFlow™?

Просто подивитесь на асортимент кавових машин з імплементованою інноваційною технологією Franke. Серед цих кавових апаратів ви точно знайдете той, що стане перлиною вашого кавового бізнесу. Не обмежуйте свій політ фантазії! Направте його у потрібне річище з технологією IQFlow™ від Franke!

Автоматичні кавомашини

Ідеальне задоволення від кави без жодного зайвого руху.

Детальніше
Напівавтоматичні кавомашини

Інноваційна конструкція, де ви керуєте смаком вашої кави.

Детальніше
Залишилися питання?

Залиште Ваші контакти, і наш фахівець зв’яжеться з Вами

    * – поля обов’язкові для заповнення