Телеметрія

Цифровий світ вимагає цифрових рішень навіть у кавовому бізнесі. З Franke це цілком реально! Ми впроваджуємо сучасні телеметричні цифрові рішення для мережі кавоварок чи для кожної кавової машини, що виготовлена під брендом Franke.

Що входить до програми телеметрії Franke?

Контролюйте кожен кавовий девайс у вашому закладі, чи мережі закладів. Вивчайте статистику та керуйте дистанційно вашими кавовими машинами за допомогою телеметрії для кавового бізнесу від Franke.

Де застосувати дистанційний контроль кавового бізнесу?

Попри те, що телеметрія в кавовому бізнесі це щось незвичне, ви швидко відчуєте переваги застосування платформи для мережі кавоварок Franke.
Контроль над виконанням функцій персоналу в мережі кафе чи ресторанів буде за вами. Вам не потрібні камери спостереження чи ведення окремого обліку видачі напоїв — всі дані будуть передані на єдину платформу з кожної кавомашини.

Продовжуйте заробляти

Влаштування станції самообслуговування у торговельних центрах чи магазинах — це сучасна ідея. За допомогою телеметрії Franke ви матимете змогу вести облік та контроль кожного такого пункту самообслуговування та впровадити комфортні можливості для оплати кави просто через кавомашину.

Продаж кави через інтернет — це новий ступінь сервісу. Завдяки телеметрії Franke ви маєте можливість зробити свій сервіс ще кращим. Ваші клієнти зможуть замовити напої заздалегідь та сплатити їх, а ви отримаєте всю інформацію про замовлення на вашу платформу для мережі кавоварок.

Встановлення телеметрії на кавомашинах на АЗС — це можливість для клієнтів готувати каву власноруч, а для вас — знизити витрати на персонал та мати онлайн-моніторінг показників кавомашин постійно при собі.

З нашими інноваційними рішеннями ви матимете змогу:

Запровадити простий та точний облік порцій кави чи кавових напоїв до видачі у вашому закладі.

Контролювати кількість сировини та заздалегідь планувати закупівлі кавових зернят, молока, вершків та інших компонентів.

Мати повний доступ до здійснених операцій та калькулювати їх обсяг.

У режимі реального часу контролювати помилки, що виникають в кавомашині, їх кількість та тип.

Знизити ризики “людського фактору” в роботі вашого закладу.

Запровадити режим самообслуговування без ризиків для вашого бізнесу.

Залишити заявку онлайн

Застосування телеметрії — це цікавий досвід та можливість зробити крок уперед у вашому кавовому бізнесі. Нумо, зробимо його разом із Franke! Замовляйте індивідуальні цифрові рішення для мережі кавоварок у нашій компанії — офіційному представнику швейцарського бренду Franke в Україні. Ми підберемо для вас найкращі рішення у сфері кавового бізнесу, що гарантовано зроблять вашу справу надприбутковою.

    * – поля обов’язкові для заповнення