FoamMaster™

Смачненька пінка на вашій каві — це хмарка, що доставляє гарний настрій. А для баристи це ще й простір для втілення найсучасніших кавових експериментів! Саме гарна стійка пінка — це запорука вдалого капучино, безлічі кавових коктейлів та напоїв. Якість молочної піни — це саме той показник, за яким оцінюють каву справжні гурмани. Але досягти її у звичайній кавовій машині чи за допомогою капучинатора — справа з нелегких. Зовсім інша річ — інноваційна система Franke FoamMaster™, яка в лічені хвилини збиває справжні хмари найніжнішої пінки з молока для ваших кавових ідей.

Вбудована у кавомашини, система FoamMaster™ створює хмаркові дива з молоком!
Неперевершена якість молочної піни

Стійка, повітряна, ніжніша за пух пінка прикрасить кожну чашку кави, зробленої у кавомашинах Franke із функцією FoamMaster™. Обирайте самі, яку саме консистенцію піни ви хочете здобути від ніжного мережива на поверхні вашого лавандового лате до стійкого айсберга з піни на ніжному капучино. Наша пінка буде платформою для витворів кава-мистецтва вашого баристи.

Стабільність

Програмування дозволяє робити саме таку піну, як вам потрібно для будь-якої кількості чашок кави. Навіть при максимальному навантаженні ваша піна залишатиметься саме такою, як треба.

Креативність

Комбінування різних температур та щільностей молочної піни. Ви можете виготовляти піну з теплого, гарячого, холодного молока за власним розсудом та згідно з рецептурою вашого кавового напою.

Різні види молока — в одній кавомашині

Технологія FoamMaster™ дозволяє використовувати різні види молока водночас. Заливайте жирне та знежирене молоко у різні контейнери, обирайте веганські види молока для безлактозної кави, комбінуйте рослинне та тваринне молоко в одному напої чи водночас готуйте веганські та звичайні напої.

Очищення молочних контейнерів одним натисканням кнопки CleanMaster

Не обмежуйтеся тільки приготуванням піни! Додайте ще й автоматизацію очищення молочних контейнерів за допомогою вбудованої системи CleanMaster. Всі кавомашини А-серії (тобто цілком автоматичні) мають вбудовану систему очищення для дотримання найвищих стандартів гігієни. Просто запустіть систему очищення для повної чистоти вашої кавової машини у лічені хвилини.

Науковий доказ чистоти

Швейцарські стандарти — одні з найвибагливіших у світі. Та система очищення від Франке відповідає цим стандартам на всі 100%!

Гігієнічність під час використання різних типів молока

Завдяки FoamMaster™ та CleanMaster від Franke ви можете сміливо використовувати різні види молока для молочної піни. Вони будуть відокремлені та вчасно очищені.

Швидкість та ефективність

Автоматизація очищення контейнерів для молока дозволяє досягти безперервності у роботі вашої кавової машини. Жодних зусиль, саме лише дотримання розкладу прибирання — та ваша кавомашина буде готова до роботи у лічені хвилини.

Просто залиште свої контакти — та дізнайтеся більше про технологію Foam Master

Ми будемо щасливі розширити ваші можливості у кавовому бізнесі! Заповніть форму зворотного зв’язку нижче та дізнавайтеся більше про неперевершену якість молочної піни від Foam Master.

    * – поля обов’язкові для заповнення