Переваги кавомашин з капучинатором

Ну хто ж зможе відмовитися від смачного капучино з ніжною і пишною молочною пінкою? Але ж і справді складно буде знайти людину, яка б не любила цей кавовий напій. 

Капучино родом з Італії, його роблять на основі еспресо і спіненого молока. У цьому напої все має бути ідеально: смачна свіжомелена кава і стійка пінка. Здавалося б, що приготувати по-справжньому смачне капучино під силу тільки досвідченому баристі, оскільки без певних знань і досвіду тут не обійтися. Але чи все так однозначно, невже професійна кавомашина не впорається з цим завданням? Спробуємо разом розібратися в цьому питанні.

Кавомашина з капучинатором: основні переваги 

Якщо перед вами стоїть вибір: придбати апарат для приготування кави з капучинатором чи без нього, то вибір очевидний. Наявність пристрою для аерації молока значно розширює функціональні можливості кавомашини, а також має кілька вагомих переваг:

  • зручно і швидко. Вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб зробити дивовижну молочну піну. Більше не доведеться попередньо гріти молоко і збивати його вручну – машина все зробить за вас;
  • великий вибір кавових напоїв на основі молочної піни. Кавомашина з капучинатором дає можливість приготувати не тільки капучино, а й мак’ято, лате, раф і флет вайт. Яку каву оберете сьогодні?
  • висока якість. Це ще один із найважливіших параметрів, адже цінуються будь-які кавові напої саме за свій неповторний смак. Якісна кавомашина оснащена сучасними технологіями, в які вже закладені всі необхідні налаштування для приготування вашої улюбленої кави з молочною піною. Кожна чашечка напою буде такою ж ароматною, смачною і насиченою, як і всі наступні. 

Як бачите, купівля кавомашини з капучинатором – це дійсно чудова ідея. Але перед тим, як придбати цей апарат, потрібно визначитися з його типом: автоматичний або напівавтоматичний. У чому ж різниця між ними? І як не помилитися з вибором?

Вибирайте надійність і функціональність 

Незалежно від того, для яких цілей ви купуєте кавомашину, віддавати перевагу слід виключно перевіреним виробникам, які високо зарекомендували себе на ринку. І в цьому разі швейцарська кавомашина Franke стане чудовим вибором. Вона здатна замінити професійного баристу і приготувати безліч кавових напоїв відмінної якості. Розумні технології все зроблять за вас, необхідно лише вибрати потрібний напій на великому сенсорному екрані. Кілька натискань і все готово! 

Виробник пропонує наступні моделі кавомашин з капучинатором:

  1. Напівавтоматична. Ці апарати оснащені спеціальною паровою трубкою – панарелло. Через неї подається пар високої температури, який нагріває молоко і спінює його до утворення ніжної піни. Це єдина функція, з якою доведеться працювати вручну. У всьому іншому кавомашина повністю автоматизована і не потребує сторонньої допомоги для приготування смачної кави:
  • апарат пропонує великий вибір різних кавових напоїв на основі еспресо;
  • налаштування процесів приготування окремих видів кави за вашими рецептурами;
  • наявність інтелектуальної обробки кавових зерен IQFlow™ для максимального розкриття смаку й аромату;
  • телеметрія для контролю роботи апарату, ведення обліку та віддаленого налаштування обладнання;
  • досить висока продуктивність при низькому енергоспоживанні й не тільки.

Чудовим вибором стане напівавтоматична кавомашина Franke S700. Це справжній флагман лінійки S. Попри свої компактні розміри, пристрій може видавати до 250 чашок кави на день і чудово підійде для невеликих закладів. 

  1. Автоматична. Ці моделі мають більш розширений функціонал. Їх ключовою особливістю є вже вбудований капучинатор. Повністю автоматизована система робить все замість вас. Завдяки інноваційній технології Franke FoamMaster™ апарат приготує за лічені хвилини стійку та найніжнішу молочну пінку для кави. Також ви зможете задати параметри кавомашині для створення саме тієї піни, яка необхідна для певного напою, можливо регулювати її густину, робити з теплого, гарячого або холодного молока. Створюйте смачні кавові напої для ваших гостей.

Вибір професійних автоматичних кавомашин Франке досить великий. Кожна з них може бути забезпечена тими чи іншими опціями, а також відрізнятися своєю продуктивністю. Наприклад, якщо ви шукаєте кавомашину середньої продуктивності, зверніть увагу на модель Franke A600. Апарат зможе приготувати до 250-300 чашок на день. Потрібен більш продуктивний варіант? Тоді ваш вибір – Franke A1000, кавомашина видасть 300+ чашок. Для кожного бізнесу знайдеться відповідне рішення.

Підбиваючи висновки хочеться відзначити, що капучинатор у кавомашині – це дійсно потрібна опція. Ви не тільки зможете розширити асортимент напоїв, але також створити свої авторські рецепти кави на основі молочної піни. Погодьтеся, адже що може бути краще за задоволених клієнтів і гостей вашого закладу?