Які напої може приготувати кавомашина Franke?

Швейцарська компанія Франке – безумовний лідер світового ринку у виробництві професійних кавомашин для бізнесу. Ця техніка є втіленням інновацій та якості у сфері приготування різних кавових напоїв. Що ж робить її такою особливою?

 1. Передові технології. Завдяки досконалим функціональним можливостям кавомашини Franke готують каву на рівні професійного баристи. Для приготування напоїв використовуються сучасні системи контролю тиску, температури та часу екстракції, що дає можливість досягти ідеального смаку кави та зберегти її аромат.
 2. Простота у використанні. Професійні кавові апарати розроблені з урахуванням зручності для користувача. Автоматизований функціонал, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і прості налаштування роблять процес приготування кави швидким і легким. 
 3. Висока продуктивність. Залежно від моделі апарат здатний видавати від 120 до 300+ чашок кави на день. 
 4. Індивідуальні гнучкі налаштування первинного і другорядного функціонала. Розробляйте та зберігайте свої власні рецепти для приготування ідеальних кавових напоїв.
 5. Надійність. Бренд Франке відомий, як виробник високоякісної техніки. Кавомашини виготовлені із застосуванням міцних матеріалів і високотехнологічних компонентів, що забезпечують довговічність роботи. Виробник приділяє особливу увагу якості збірки, щоб гарантувати довгий термін служби без технічних збоїв.
 6. Естетика. Кавові апарати Franke не тільки функціональні, але й естетично привабливі. Їхній сучасний і стильний дизайн стане чудовим доповненням до інтер’єру.
 7. Висока якість напоїв. Однією з головних переваг цього обладнання є стабільно неперевершена якість кави в кожній чашці. Скільки б порцій напоїв не було приготовлено, всі вони матимуть однаково бездоганний і насичений смак, а також приємний аромат.
 8. Різноманітність напоїв. Професійна кавомашина Франке може приготувати велику кількість напоїв на основі еспресо і не тільки. І ось якраз на цьому пункті пропонуємо зупинитися трохи детальніше.

Які напої може приготувати кавомашина Franke

Ці автоматичні та суперавтоматичні пристрої можуть порадувати великою різноманітністю напоїв. Для цього вам не потрібно наймати в штат професійного баристу, кавомашина все зробить на найвищому рівні без участі людини. Отже, що ж ви зможете приготувати для гостей свого закладу:

 • Класичне еспресо. Насичений смак, приємна гіркуватість і щільна текстура з легким солодким присмаком – ідеальне еспресо. Усе це досягається завдяки точному автоматичному регулюванню температури, тиску та часу екстракції.
 • Капучино. За допомогою вбудованого парогенератора кавомашини Franke легко приготують пишну пінку. Змішуючи еспресо з гарячим молоком і пінкою, створюється ідеальне поєднання багатого кавового смаку і кремової текстури.
 • Лате. Для любителів більш м’яких і ніжних кавових напоїв кавомашина з легкістю приготує лате. А щоб зробити смакову гаму більш різноманітною, можна доповнити напій смачними сиропами.  
 • Мокко. Створений на основі комбінації еспресо, молока та гарячого шоколаду – це неймовірно смачний мокко, який теж входить до кавової карти апаратів Франке.
 • Гарячий і холодний шоколад. Якщо ви віддаєте перевагу не кавовим напоям, кавомашина Franke також може приготувати чудовий гарячий або холодний шоколад. 
 • Колд-брю. Пропонуйте своїм клієнтам трендовий Iced Coffee. Якщо раніше для кавомашин приготування таких напоїв було завданням із зірочкою, то сьогодні це вже стандартна функція.
 • Чай. Деякі моделі кавових апаратів Franke також мають функцію підігріву та подачі гарячої води в чашку протягом лічених хвилин. Вам залишається тільки додати чайний пакетик або заварку.
 • Авторські напої. Змінюйте та вдосконалюйте рецептуру стандартних кавових напоїв або створюйте свою. Завдяки гнучким налаштуванням і можливості зберігати нові рецепти ви зможете тішити відвідувачів свого закладу унікальними та смачними напоями.

Як бачимо, кавові апарати Франке дають можливість приготувати велику кількість різних напоїв, що дає змогу задовольнити смакові потреби кожного клієнта.

* Доступні функції та опції можуть варіюватися залежно від конкретної моделі кавомашини Franke.