Від капучино до холодного заварювання – повний асортимент від однієї станції напоїв

Максимальний вибір. Максимальна гнучкість. Мінімум зусиль.

Представляємо проривні інновації, які збільшують вибір напоїв. З нашою новою, мінливою в іграх універсальною спеціальною станцією напоїв, це все про той момент, коли провідні технології допоможуть вам вивести задоволеність клієнтів на абсолютно новий рівень. Унікальна для Franke наша спеціальна станція напоїв пропонує максимальний вибір та модульність, вписуючись у будь -яке середовище клієнта. Завдяки різноманітним напоям-від напоїв на основі еспресо до крижаної кави, холодного заварювання та ароматизованих напоїв-це можливість перевершити очікування клієнтів та розширити ваш бізнес.

Перегляньте наш новий SB1200, переглянувши відео нижче

Модульність, яка пропонує вам повну свободу

SB1200 має переваги завдяки своїй універсальній модульній системі та гнучкості у поєднанні з перевіреними компонентами та унікальними інноваціями від Franke. SB1200-це довгострокове, безпечне інвестування. Поєднання модулів носія насоса підвищує модульність для будь -яких вимог. Це дозволяє вам пропонувати сезонні напої та збільшувати потужність для ваших найпопулярніших напоїв – все з урахуванням вашого бізнесу.

Унікальний досвід кави з будь -яким різноманітним молоком – все зберігається абсолютно окремо, прямо в кожній чашці

За допомогою нової технології IndividualMilk ви пропонуєте своїм клієнтам не тільки вибір молока. Ви даєте їм гарантію. Оскільки яке б молоко вони не вибрали, воно готується повністю окремо від іншого молока в тій же машині – чисто, від зберігання до чашки.

Завдяки SB1200 ви можете подавати холодну заварку на абсолютно новому рівні

Модуль носія холодного заварювання тепер доповнює асортимент нових холодних напоїв. Запатентована система холодного заварювання не вимагає азоту для приготування різноманітних напоїв з холодної кави, таких як вершки «зверху» або ефект каскаду. Каву холодного заварювання можна подавати як холодну, так і змішувати і подавати з молоком, молочною піною та/або сиропом. Розширюйте асортимент напоїв та пропонуйте своїм клієнтам ще більший вибір.

Оптимальна гігієна та повністю автоматичне чищення

Випробувана, повністю автоматична система очищення CleanMaster не просто безпечніша та гігієнічніша-вона також значно полегшує щоденну роботу для всіх агрегатів, включаючи єдиний носик, який більше не потрібно виймати з машини для чищення. SB1200 ексклюзивно оснащений Flavor Station CleanMaster, який є унікальним для цього сегменту продуктів.

Подаруйте своїм клієнтам унікальний досвід

Ми знову розширили наш перевірений і популярний дисплей: інтерактивний 12,1 -дюймовий сенсорний дисплей не тільки простий у використанні для ваших клієнтів, але завдяки реалістичним зображенням він також швидко та легко покращує процес вибору напою. Завдяки Franke Digital Services, Ви також можете використовувати дисплей як засіб спілкування зі своїми клієнтами: рекламувати нові акції, напої або можливості перехресних продажів, щоб запропонувати своїм клієнтам більш привабливий досвід.