Кавомашина самообслуговування – правильне рішення для бізнесу

Поза всякими сумнівами, кава є одним із найпопулярніших напоїв у світі. З неї починається день, не обходиться жодна ділова зустріч, душевні посиденьки з друзями або прогулянки.

Тому, якщо ви хочете запропонувати відвідувачам свого закладу можливість випити смачної кави в будь-який час, у такому разі облаштування куточка самообслуговування кавомашиною стане чудовою ідеєю. Це рішення має низку вагомих переваг для бізнесу:

 1. Підвищення рівня обслуговування. 
 2. Збільшення потоку клієнтів. 
 3. Збільшення продажів. 
 4. Зниження навантаження на персонал закладу.
 5. Зниження витрат на наймання баристи. 

З чого ж почати облаштування куточка самообслуговування? Правильно, з вибору якісного апарату для приготування кави.

Суперавтоматичні кавомашини Franke для вашого бізнесу

Швейцарські кавомашини Франке – це втілення багатофункціональності, інновацій та надійності. Вони мають безліч функцій, які дають змогу швидко приготувати різні види кавових напоїв із відмінним смаком. Ці кавомашини прості у використанні та обслуговуванні, тому зовсім не дивно, що вони стали справжніми помічниками будь-якого бізнесу і представлені в куточках самообслуговування на АЗС, у супермаркетах і не тільки. 

Пропонуємо більш детально познайомитися з перевагами кавомашини Franke:

 1. Висока якість кави. Завдяки розумним системам ці кавові апарати готують ідеальну каву на рівні професійного баристи. Кожна приготована чашка напою нічим не відрізнятиметься за смаком і ароматом від попередньої. Велика увага приділяється процесу екстракції еспресо з кавових зерен, щоб кожен клієнт зміг отримати ароматну і насичену смаком каву. 
 2. Широкий вибір напоїв. Хтось полюбляє підбадьорливий еспресо, а комусь більше до смаку лате або гарячий шоколад. Кавомашина Franke готова приготувати для ваших клієнтів велику кількість різноманітних напоїв, що своєю чергою задовольнить потреби всіх клієнтів, незалежно від їхніх уподобань.
 3. Простота у використанні. Будемо чесними, кавомашини для самообслуговування не повинні викликати складнощі із замовленням улюбленого напою. Ніхто не готовий витрачати багато часу на спроби замовити каву. Інтуїтивно зрозуміле управління – ось що пропонують швейцарські кавомашини Франке. Усе, що потрібно – вибрати на екрані напій, здійснити оплату і почекати, поки він приготується. 
 4. Надійність. Кавомашини Franke зроблені з міцних і стійких до пошкоджень матеріалів, а також розраховані на тривалу роботу. Крім цього вони мають вбудовану систему самоочищення, яка дає змогу підтримувати девайс у робочому стані без необхідності регулярного втручання з боку людини.
 5. Продуктивність. Ц кавові апарати відрізняються високою продуктивністю (може відрізнятися в залежності від моделі). Вони можуть приготувати велику кількість кавових напоїв за короткий час. Це робить їх ідеальним вибором для закладів, де необхідно швидко і якісно обслуговувати немаленький потік клієнтів.
 6. Естетика. Кавомашини Franke мають сучасний і водночас стриманий дизайн, який матиме гармонійний вигляд у будь-якому інтер’єрі.  

Тому, якщо ви шукаєте справді хороший, надійний і мультифункціональний кавовий апарат, вибір очевидний – кавомашина Franke. Для швидкого обслуговування на АЗС або в супермаркетах, у кафе, ресторанах і готелях – для будь-якого виду бізнесу це обладнання стане справжньою знахідкою. А завдяки широкому модельному ряду можливо вибрати ідеальний варіант для вашого закладу.