Відмінності суперавтоматичних і автоматичних кавомашин

Вибір професійних кавомашин приємно дивує. Сьогодні без особливих проблем можна підібрати модель зі стильним дизайном і великим набором функцій, які сповна задовольнять потреби вашого бізнесу. Але якщо ми говоримо про повністю автоматизовані апарати, які не потребують втручання професійного баристи для приготування кави, тут вибір падає на автоматичні та суперавтоматичні кавомашини. Чим вони відрізняються і яка з них краща – про все розповімо в цій статті. 

Автоматична кавомашина VS суперавтоматична

Попри те, що обидва типи апаратів для приготування кави виконують свої функції в автоматичному режимі, все ж деякі відмінності між ними є. Здебільшого різниця полягає в самому рівні автоматизації та контролі над процесом приготування кавових напоїв. 

Щоб вам було простіше розібратися, пропонуємо більш детально ознайомитися з відмінностями цих двох видів кавомашин:

  1. Рівень автоматизації. Суперавтоматична кавомашина Франке має вищий рівень автоматизації процесів приготування кави. У неї, як правило, включені всі функції автоматичних моделей, але також базово є додаткові можливості, що дають змогу розширити асортимент напоїв без необхідності підключення окремих блоків і розумних систем.

Автоматичні кавомашини можуть пропонувати певні варіації в налаштуваннях, даючи змогу користувачеві змінювати рецептуру напоїв на свій розсуд. Суперавтомати, навпаки, надають більш обмежений контроль і фокусуються на досягненні оптимального смаку кави за допомогою заздалегідь заданих програм і налаштувань. 

  1. Вибір напоїв. Оскільки вже трохи торкнулися цього пункту вище, пропонуємо його розібрати детальніше. Суперавтоматична кавомашина зазвичай дає можливість приготувати більше кавових напоїв. І автоматична, і суперавтомат мають вбудовані молочні системи, що дають змогу створювати різні кавові напої з молочною пінкою. 
  2. Продуктивність. Залежно від конкретної моделі, апарат для приготування кави може мати різні рівні продуктивності, об’єм місткості для води та кавових зерен. Автоматичні моделі трохи менш продуктивні й підійдуть для офісів, готелів, кав’ярень. Для більш масштабного бізнесу з великим потоком клієнтів найкращим вибором стане суперавтоматична кавомашина.
  3. Технології та інновації. Суперавтомати Franke укомплектовані останніми технологічними розробками та розумними системами, наприклад, системою IQFlow™. Вона дає змогу приділити велику увагу самому процесу помелу, екстракції смаків та ароматів із кавових зерен. Таким чином вдається приготувати ідеальний напій. В автоматичних моделях ця функція в базовій комплектації відсутня.
  4. Ціна. Суперавтоматичні кавомашини зазвичай мають вищу вартість порівняно з автоматичними моделями. Це пов’язано з їхнім розширеним функціоналом, а також із використанням передових технологій. Хоча з іншого боку, будь-яка кавомашина Франке може бути доукомплектована додатковими блоками, що розширюють її можливості. Але якщо ви першочергово шукаєте топовий апарат для приготування кави з максимальним набором функцій, тоді ваш вибір – суперавтоматична модель.

Підбиваючи підсумок, хочеться відзначити, що вибір між суперавтоматичною та автоматичною кавомашиною залежить від ваших уподобань, масштабу бізнесу і потреб у додаткових функціях. Адже насправді обидва кавові апарати варті вашої уваги та готові приготувати першокласну каву на рівні професійних барист!