Порівняння продуктивності кавомашин Франке

Кава – це один із найпопулярніших і найулюбленіших напоїв у всьому світі. Вона стала незамінною частиною нашого повсякденного життя, способом розпочати свій ранок з гарного настрою, заряду бадьорості та енергії. Тож не дивно, що за цим ароматним напоєм завжди шикуються черги в кав’ярнях. 

Щоб забезпечити всіх відвідувачів закладу ідеальною кавою, не обов’язково наймати в штат професійного баристу. Досить придбати хорошу і продуктивну кавомашину від швейцарської компанії Франке. Ці апарати для приготування кавових напоїв заслуговують на особливу увагу завдяки передовим технологіям, високій продуктивності, надійності та простоті в експлуатації. У цій статті ми розглянемо і порівняємо функціональні можливості різних моделей кавомашин, щоб ви вибрали найкращий варіант для свого бізнесу.

Продуктивність кавомашин Франке: що потрібно знати 

Кількість приготованих чашок кави на день – це один із найважливіших параметрів, який враховується під час вибору будь-якого кавового апарата. Щоб вибрати обладнання з потрібною продуктивністю, важливо враховувати відвідуваність вашого закладу протягом дня. 

Визначитися з відповідною моделлю кавомашини Franke буде абсолютно не складно, оскільки виробник пропонує рішення для будь-якого бізнесу. Розглянемо кілька популярних моделей і порівняємо їхні можливості.

Кавомашини для невеликих закладів

Якщо ви шукаєте невеликий апарат для приготування кавових напоїв, пропонуємо придивитися до таких моделей: 

 1. Franke A300. Ця серія повністю автоматичних кавомашин здатна приготувати від 80 до 120 чашок кави на день. Модель може бути укомплектована молочною системою Foam Master (FM) або Milk System (MS). Також можна розглянути девайс NM – без молока.
 2. Franke A400. Цей апарат може похвалитися більшою продуктивністю – 120-200 чашок/день. На вибір є різні комплектації: 
 • з наявністю молочної системи FoamMaster (FM) і системою очищення CleanMaster;
 • з наявністю молочної системи FoamMaster (FM) і системою очищення EasyClean;
 • базова комплектація NM – без молока.

Суперавтомати Franke для великих закладів

Коли потік клієнтів достатньо високий, без кавомашини з максимальною продуктивністю не обійтися. І бренду Франке є, що вам запропонувати:

 • Franke A600 – 200-250 чашок/день;
 • Franke A800 – 250-300 чашок/день;
 • Franke A1000 – 300+ чашок/день;
 • Franke SB1200 – 300 чашок/день.

Комплектації можуть відрізнятися, тому обов’язково звертайте на цей момент увагу. Але навіть якщо ви придбаєте кавомашину з обмеженим функціоналом, його завжди можна розширити, встановивши додаткові блоки, наприклад:

 • охолоджувач молока;
 • підігрів для чашок;
 • сиропна станція;
 • Iced Coffee Module.

Погодьтеся, це дуже зручно!

Рекомендація: Щоб кавомашина прослужила вам якомога довше і не спричиняла проблем під час експлуатації, купуйте модель із трохи більшою продуктивністю, ніж вимагає ваш заклад. Апарат не повинен працювати на межі своїх можливостей. 

Насамкінець хочеться зазначити, що незалежно від того, яку кавомашину Франке ви придбаєте, абсолютно всі моделі вирізняються високою якістю, надійністю, інноваційними технологіями та зручністю у використанні. Вони здатні приготувати різні напої на основі еспресо чудової якості за короткий час. А ще ці апарати мають стильний дизайн, який ідеально доповнить будь-який інтер’єр закладу. 

Кавомашина Franke поза всякими сумнівами стане справжнім серцем вашого кавового бізнесу.