Преміум суперавтомати в порівнянні з більш дешевими аналогами

Якщо ви хочете купити хорошу кавомашину для бізнесу, до вибору слід підходити дуже серйозно. Широкий асортимент апаратів для приготування кави на ринку може вас легко заплутати, адже хочеться водночас придбати якісну, продуктивну і не надто дорогу модель. Але чи варто надмірно економити на покупці? Спробуємо розібратися разом у цьому питанні.

Суперавтоматична кавомашина Franke: переваги, про які важливо знати

Швейцарські професійні суперавтомати Франке високо зарекомендували себе завдяки високій якості, інноваційним технологіям і чудовій продуктивності. Тому, якщо ви ще сумніваєтеся в покупці й поглядаєте на дешевші аналоги, пропонуємо спочатку прочитати цю статтю до кінця. Отже, чим же так виділяються суперавтоматичні кавомашини Franke.

  1. Продуктивність. Ці апарати спеціально розроблені для комерційного використання в кафе, ресторанах, готелях та інших закладах громадського харчування. Вони мають високу продуктивність і здатні обробляти великі обсяги замовлень. На відміну від дешевших аналогів, професійні моделі забезпечують швидку та послідовну видачу кавових напоїв без втрати якості та перегрівання самого апарата.
  2. Стабільна якість і різноманітність кавових напоїв. Суперавтомати можуть приготувати безліч різних кавових напоїв на рівні професійного баристи. Порадувати гостей закладу можна буде не тільки класичним еспресо і капучино, лате, а й айс-кавою, гарячим і холодним шоколадом, чаєм тощо. Також, незалежно від кількості приготованих напоїв, усі вони матимуть стабільно високу якість.
  3. Наявність запатентованих технологій. Компанія Франке ніколи не стоїть на місці й постійно розвивається, впроваджуючи розумні системи, які розширюють функціонал кавомашини, дають змогу мінімізувати участь людини в процесі приготування кави, а також дозволяють керувати бізнесом віддалено. Це дуже зручно. 
  • Телеметрія – контролюйте кожен кавовий девайс у вашому закладі. Отримуйте повний доступ до статистики продажів і витрат сировини, керуйте дистанційно вашими кавовими машинами за допомогою телеметрії.
  • IQFlow™ – приділяйте більше уваги самому процесу помелу, екстракції смаків і ароматів з кавових зерен, щоб готувати ідеальну каву для своїх клієнтів.
  • FoamMaster™ – створення пишної молочної пінки ще ніколи не було таким простим. Експериментуйте з комбінуванням різних температур і щільності молочної піни, використовуйте різні види молока відповідно до рецептури вашого напою.
  • Iced Coffee Module – з цим модулем трендові холодні напої на основі кави будуть доступні відвідувачам вашого закладу. А чому б і ні, адже колд-брю – це так смачно!
  1. Надійність і довговічність. Оскільки кавомашини Франке призначені для інтенсивного використання в комерційному середовищі, їх виготовляють із якісних матеріалів, які витримують підвищені навантаження і забезпечують довгий термін служби.
  2. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Вам не доведеться витрачати багато часу на навчання персоналу. Управління кавомашиною Франке настільки просте, що з ним впорається кожен. Навіть встановивши апарат у зоні самообслуговування в офісі, супермаркеті або на АЗС, клієнти з легкістю зможуть замовити улюблені напої. 
  3. Простота в обслуговуванні. Завдяки повністю автоматизованим процесам очищення, догляд за апаратом перетворився на суцільне задоволення. Суперавтомат Franke самостійно подбає про чистоту найважливіших вузлів, вам потрібно буде лише підтвердити запуск цієї функції та почекати кілька хвилин. Все так легко і просто.

А ще за бажанням ви завжди можете розширити функціонал і можливості своєї кавомашини, встановивши додаткові блоки. 

Тож, якщо ви шукаєте справді якісну кавомашину для свого бізнесу, суперавтомати Франке – найкраще рішення!