Яку автоматичну кавомашину купити для офісу

Ніщо так не підіймає настрій і не заряджає бадьорістю, як чашка ароматної кави. І для багатьох офісних працівників це не просто напій, а щоденна традиція, яка допомагає розпочати свій день з гарного настрою та достатньої кількості енергії для продуктивної роботи.

Якщо ви вирішили облаштувати на роботі кавовий куточок, потрібно досить відповідально підходити до цього питання, адже кавомашина для офісу і для дому – це абсолютно два різні апарати. А щоб не помилитися з вибором, ми підготували невелику статтю, де розповімо, на що потрібно звернути увагу в першу чергу.

Як підібрати кавомашину для офісу

Вибір апаратів для приготування кави настільки великий, що можна легко розгубитися. Але що ж враховувати насамперед під час купівлі, якими характеристиками повинна володіти хороша кавомашина?  Зараз вам детально про все розповімо. Отже, можна виділити 4 основні моменти, які допоможуть визначитися з потрібною моделлю кавового апарату.

Продуктивність

Навантаження на кавомашину в офісі буде досить високим, оскільки кожен співробітник точно побажає випити кілька чашок запашної кави протягом дня, а завзятим кавоманам і зовсім буде складно відмовитися від улюбленого напою. У зв’язку з цим враховуйте, що апарат має з легкістю забезпечити чашкою кави весь штат, інакше він може швидко вийти з ладу.

Тому перше, що слід врахувати під час вибору – це продуктивність. У характеристиках кожного апарата вказана кількість порцій кави, яку він зможе приготувати за день. 

Вибір напоїв

Чим ширший асортимент кавових напоїв, тим більш задоволеними будуть ваші співробітники. Як правило, невеликі офісні кавоварки можуть приготувати лише певні види кави. Але якщо ми говоримо про професійні автоматизовані кавомашини, то вони точно потішать вас своїм широким вибором:

 • еспресо;
 • американо;
 • лате;
 • капучино;
 • гарячий шоколад тощо.

Співробітники вашого офісу не витрачатимуть час на походи в сусіднє кафе за чашкою “ароматної бадьорості”, бо все буде доступно в безпосередній близькості від робочого місця.

Зручність використання

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс – це завжди великий плюс. Погодьтеся, навряд чи хтось захоче витрачати зайвий час на те, щоб розібратися з функціоналом кавомашини. Куди приємніше зробити кілька натискань на панелі управління й отримати свій улюблений напій.

Надійність

На жаль, не всі співробітники офісу будуть дбайливо ставитися до апарату. Дрібні подряпини, сколи й інші пошкодження можуть з’явитися вже з перших днів експлуатації. Щоб цього уникнути, вибирати слід тільки якісне обладнання, яке має високу стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Автоматична кавомашина Франке ідеально доповнить будь-який офіс

Швейцарські кавомашини Franke вже давно встигли високо зарекомендувати себе на ринку. Вони мультифункціональні, надійні та продумані до дрібниць. Якщо говорити про переваги цих розумних кавових апаратів, можна виділити такі:

 • стильний дизайн, який стане родзинкою будь-якого інтер’єру;
 • користуватися кавомашиною дуже просто. Оберіть на великому рідкокристалічному екрані свій улюблений напій і дочекайтеся, коли апарат його приготує;
 • якість кави буде однаково високою, незалежно від кількості замовлених порцій;
 • безшумна робота кавомашини не стане відволікати від робочого процесу ваших колег;
 • великий вибір напоїв, який нікого не залишить без чашечки ароматної свіжомеленої кави;
 • вбудована система самоочищення CleanMaster значно спрощує догляд за апаратом;
 • завдяки додатковим модулям завжди можна розширити функціонал кавомашини;
 • великий вибір моделей дає можливість підібрати апарат для приготування кави з потрібною продуктивністю. 

Усі ці характеристики роблять кавомашину Франке ідеальним рішенням для облаштування кавового куточка у вашому офісі.