Особливості вибору професійної кавомашини для бізнесу

Сьогодні складно буде зустріти заклад, де не можна замовити чашечку смачної кави. Цей ароматний напій, що так бадьорить, без перебільшення, є серцем більшості кав’ярень, ресторанів, готелів та не тільки. І саме кавомашина відіграє ключову роль в успіху розвитку бізнесу. 

А якщо ви вперше стикаєтеся з необхідністю придбання професійної кавомашини та не знаєте, на що слід звернути увагу – не хвилюйтеся. Ми підготували для вас розгорнуту статтю, де розповімо, як не помилитися з покупкою. Сподіваємося, буде корисно і цікаво.

Кавомашина для бізнесу: особливості вибору

Не секрет, що асортимент апаратів для приготування кавових напоїв настільки великий, що дуже складно зупинитися на якійсь конкретній моделі. Тому до такого серйозного придбання необхідно підходити з певним списком вимог, а також враховувати ще безліч не менш важливих факторів.  

Масштаб бізнесу

Мабуть, це перший пункт, з якого варто починати вибір кавомашини. Якщо ви працюєте у сфері HoReCa або ж плануєте встановити апарат для приготування кави на АЗС чи в супермаркеті, вам навряд чи підійде малофункціональна кавомашина. А ось автоматична або суперавтоматична – це те, що треба! До того ж немає сенсу наймати на роботу професійного баристу, оскільки апарат усе зробить самостійно на досить високому рівні, а також зможе обслужити велику кількість відвідувачів за короткий проміжок часу. Словом, без смачної кави ніхто не залишиться. 

Асортимент кавових напоїв

Хтось полюбляє еспресо, хтось – капучино, а хтось і зовсім не може встояти перед чашкою гарячого шоколаду. У такому разі не обійтися без більш універсальної кавомашини. 

Приємно дивуйте своїх клієнтів широким асортиментом різних видів напоїв на основі кави та не тільки. Це дасть змогу задовольнити вимоги кожного з них, а також підвищити відвідуваність вашого закладу.

Функціональність

Більше функцій – більше можливостей. З багатофункціональним апаратом зручніше і швидше працювати. Чудовим доповненням до кавомашини стане парогенератор для приготування пишної пінки для лате або капучино, автоматичне додавання сиропів, охолоджувач молока, подача гарячої води для приготування чаю та інших напоїв. 

Не обмежуйтеся стандартними функціями, краще відразу придивляйтеся до моделі з розширеними можливостями, щоб у майбутньому її не доукомплектовувати. 

Продуктивність 

Чим вище продуктивність, тим більше напоїв ви зможете приготувати за певний період часу. Також важливо, щоб кавомашина не працювала на межі своїх можливостей, адже це може призвести до швидкого зносу деталей і подальшого ремонту. Тому вибирати апарат для приготування кави потрібно з достатньою продуктивністю, щоб не допустити черг і затримок в обслуговуванні. Для цього достатньо врахувати кількість відвідувачів у годину пік і звернути увагу на характеристики кавомашини, яка вас цікавить. Виробник обов’язково вказує щоденну кількість виходу кави. Як правило, цей показник коливається від 80 до 300+ чашок.

Управління та обслуговування 

Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс – це ще один із ключових параметрів. Співробітники вашого закладу мають швидко орієнтуватися у всіх функціях кавомашини, а також витрачати мінімум часу на догляд за нею.

У разі встановлення кавомашини в зоні самообслуговування відвідувачам теж має бути зручно користуватися апаратом. Погодьтеся, ніхто не хоче витрачати зайвий час на спроби розібратися з усіма кнопками, щоб замовити каву.  

Якість  

Щоб кавомашина працювала без проблем і прослужила вам якомога довше, необхідно вибирати виключно перевірених виробників. Висока якість комплектуючих і збірки, стійкість до різних ушкоджень і надійна робота апарату – ті самі характеристики, які важливо враховувати під час купівлі.

Професійні кавомашини Франке – ідеальне рішення для вашого бізнесу

Швейцарська компанія Franke є світовим лідером з виробництва високоякісних професійних кавомашин. Вони ідеально поєднують у собі стильний дизайн, інноваційні технології, надійність, ергономічність і простоту у використанні. Також апарати для приготування кавових напоїв мають велику кількість автоматизованих функцій, що значно спрощує процес експлуатації техніки. 

Модельний ряд досить великий, своєю чергою це дає змогу вибрати потрібну продуктивність кавомашини та відповідний ряд опцій, тим самим задовольнивши потреби абсолютно будь-якого бізнесу. Наприклад, для невеликих кав’ярень підійдуть такі моделі:

  • Franke A300;
  • Franke A400.

Закладам з великою кількістю відвідувачів знадобляться біль продуктивні кавомашини:

  • Franke A600; 
  • Franke A800; 
  • Franke A1000.

Також не варто забувати, що у вас завжди є можливість розширити функціонал апарату, під’єднавши до нього додаткові блоки. І це дуже зручно!

Тому, якщо вам потрібна професійна, надійна і якісна кавомашина, Franke – це оптимальний варіант.