Вибір кавомашини для швидкого обслуговування відвідувачів

Одним із найцінніших ресурсів у сучасному світі є час. А для бізнесу у сфері HoReCa він відіграє особливо важливу роль. Клієнти не люблять і навіть не готові довго чекати на своє замовлення. Тому швидке обслуговування є критичним фактором для успішної роботи та утримання лояльності відвідувачів закладу.

У цій статті пропонуємо поговорити про важливість швидкого обслуговування в кафе і ресторані, а також приділити особливу увагу вибору кавомашини.

Чому так важливо покращити швидкість обслуговування

 1. Підвищення лояльності клієнтів. Смачна кава і швидка подача є ключем до серця ваших відвідувачів. Таке обслуговування створює позитивний досвід у клієнтів, що веде до підвищення їхньої лояльності. Лояльні відвідувачі не тільки повертаються знову і знову, а й рекомендують ваше кафе своїм друзям і знайомим.
 2. Конкурентна перевага. Будемо чесними, сьогодні відкрито досить багато кав’ярень і ресторанів, де можна випити смачної кави. Але не скрізь швидкість обслуговування на належному рівні. Клієнти завжди повертаються туди, де вони можуть швидко отримати своє замовлення і насолодитися чашкою свого улюбленого напою.
 3. Збільшення обсягу продажів. Тут усе просто – швидке обслуговування сприяє збільшенню потоку клієнтів і, відповідно, прибутку.
 4. Репутація закладу. Спочатку ви працюєте на репутацію, а потім репутація працює на вас. Це всім знайомий факт. Швидкість, якість обслуговування, а також чудові кавові напої – ваш козир, який є ще й важливим фактором для залучення нових відвідувачів і підвищення репутації закладу.

Щоб значною мірою прискорити процес обслуговування клієнтів, вам знадобиться продуктивна кавомашина.

Вибираємо кавовий апарат для швидкого обслуговування

До купівлі кавомашини слід підходити дуже серйозно, адже саме від неї залежатиме те, наскільки швидко ви приготуєте напій і подасте його гостю свого закладу. Перше, на що слід звернути увагу, – надійність і продуктивність, оскільки ця техніка купується не на один рік. Відмінним вибором стане швейцарська кавомашина Franke. Завдяки широкому модельному ряду ви зможете підібрати апарат, який повністю відповідатиме вашим вимогам. Ми підготували кілька рекомендацій, що допоможуть швидко підібрати відповідну кавомашину:

 1. Виберіть тип апарату. Напівавтоматичні, автоматичні або суперавтоматичні – вибір моделей приємно дивує. Будь-який із цих видів кавомашин добре підійде для швидкого обслуговування. Різниця полягає в кількості функцій і вбудованих розумних систем, а також у способі приготування пінки (вручну або автоматично). 
 2. Оцініть потік клієнтів і визначтеся з продуктивністю. Ось ми й дійшли до найголовнішого. Перед тим, як розпочинати вибір кавомашини, необхідно провести аналіз потреб вашого бізнесу. Визначте денне навантаження і пікові години продажів, щоб вибрати оптимальний апарат для вашого закладу. 

Кавомашини Franke мають різну продуктивність. Зверніть увагу на кількість чашок кави, яку може приготувати девайс за день. Враховуйте не тільки середнє завантаження, а й максимальну продуктивність, щоб бути впевненими, що машина впорається з потребами вашого бізнесу навіть у періоди високої завантаженості. Невеликим кав’ярням рекомендуємо придивитися до моделей:

 • Franke A300 – 80-120 чашок/день;
 • Franke A400 – 120-200 чашок/день.

Закладам більшого формату знадобляться автоматичні та суперавтоматичні кавомашини з високою продуктивністю.

 • Franke A600 – 200-250 чашок/день;
 • Franke A800 – 250-300 чашок/день;
 • Franke A1000 – 300+ чашок/день;
 • Franke SB1200 – 300 чашок/день.
 1. Зверніть увагу на додаткові функції. Виробник Franke відомий своїми інноваційними технологіями, які не тільки розширюють функціонал девайса, а й значно підвищують зручність використання. Деякі моделі оснащені функцією автоматичного очищення, дають можливість готувати напої за власними рецептами, а також створювати легку і ніжну пінку потрібної консистенції. Ці та багато інших функцій допомагають оптимізувати процес обслуговування і вимагають мінімального втручання з боку людини. Розумний апарат повністю бере на себе всі процеси й в цьому його найбільша перевага. 

Користуючись цими рекомендаціями, ви зможете швидко підібрати найбільш оптимальну модель кавомашини для свого бізнесу, яка забезпечить швидке приготування кави та інших видів напоїв на рівні професійного баристи.