Безпечний, безконтактний спосіб насолодитися кавою

Замовляєте напій з кавомашини в зоні самообслуговування, не торкаючись жодних кнопок або дисплеїв? З новою веб -програмою Franke Touchless клієнти неймовірно легко можуть вибрати напій за допомогою власних мобільних телефонів, не стикаючись із сенсорним екраном кавомашини.

Відстань і обережність є поточними пріоритетами у всіх сферах життя. Це також стосується поверхонь, до яких торкається ціла низка людей, таких як дисплеї на кавових автоматах у зонах самообслуговування. Їх необхідно регулярно чистити та дезінфікувати. Щоб помилитися з обережності та переконатися, що любителі кави можуть замовити свій напій на вибір, не торкаючись машини, Franke Coffee Systems додала до свого асортименту цифрових послуг важливу функцію: Franke Touchless. Ця нова веб -програма дозволяє клієнтам безпечно та зручно вибирати свій напій за допомогою власного смартфона.

Безконтактний вибір товару

Це майже неймовірно просто – клієнт використовує камеру мобільного телефону для сканування QR -коду на повністю автоматичному сенсорному екрані кавомашини. Це відкриває веб -додаток Franke на власному мобільному телефоні клієнта, де відображаються доступні кавові напої. Потім клієнт вибирає товар і підтверджує своє замовлення напою. Потрібно лише, щоб клієнт безпечно та легко замовляв смартфон із камерою та підключенням до Інтернету. Це рішення для безконтактного замовлення також не викликає проблем, коли йдеться про закон про захист даних. Користувачам не потрібно реєструвати або встановлювати певний додаток, щоб користуватися функцією Franke Touchless, що означає, що користувачі залишаються анонімними і не залишають особистих даних. Звичайно, напої все ще можна вибирати традиційним способом, використовуючи сенсорний екран, який працює паралельно з безконтактним режимом роботи.

Про кавові системи Franke

Franke Coffee Systems, підрозділ групи Franke, є провідним у світі постачальником повністю автоматичних кавових машин для професійного приготування кави. Наша пристрасть до найкращої якості кави спонукає нас підвищувати якість обслуговування клієнтів за допомогою найсучасніших інновацій. Дізнайтесь більше на coffee.franke.com