Переваги кавомашин із сенсорним дисплеєм

Вибір кавомашини для бізнесу або офісу – не таке вже й легке завдання, як може здатися на перший погляд. Але якщо вам потрібне справді якісне, надійне та мультифункціональне обладнання, у такому разі перевагу потрібно віддавати виключно перевіреним виробникам. Одним з таких є швейцарська компанія Franke, яка спеціалізується на випуску професійних кавомашин. Передові технології, стильний дизайн, ергономіка і велика кількість унікальних запатентованих систем відмінно поєднуються в кожній моделі. Також ще одним приємним доповненням цього обладнання є великий сенсорний екран. У чому його перевага і чому він значно спрощує експлуатацію кавової машини? Саме про це ми й поговоримо в даній статті.

Сенсорний екран у кавомашині: у чому його головні переваги

Бути завжди на крок попереду конкурентів, впроваджувати інноваційні технології, при цьому зберігати швейцарську надійність і максимальну простоту у використанні – одні з найважливіших векторів розвитку бренду Франке. Саме тому ці кавові машини так популярні в усьому світі.

Зовні кожен кавовий апарат Franke виділяється не тільки привабливим дизайном, але і наявністю великого кольорового рідкокристалічного дисплея. Такі технологічні рішення дають можливість зробити процес приготування кавових напоїв швидким і максимально зручним. Не вірите? Тоді переконайтеся в цьому самі!

  1. Інтуїтивно зрозуміле управління. Вам не потрібно витрачати час на навчання персоналу. Користуватися кавовим апаратом зможе кожен. Потрібно лише вибрати тип напою і запустити процес його приготування кількома дотиками до екрана. Це дає змогу значно заощадити час на обслуговуванні клієнтів у кафе, ресторанах та в інших закладах громадського харчування. Також у точках самообслуговування (у супермаркеті або АЗС) кожен охочий зможе без сторонньої допомоги швидко замовити собі чашечку ароматної кави.
  2. Індивідуальні налаштування для приготування напоїв. Кавомашини з дисплеєм відкривають безліч додаткових можливостей. Ви можете задавати параметри для приготування різних напоїв, експериментуючи з новими смаками та пропонуючи відвідувачам закладу авторські напої. Також завдяки сенсорному РК-дисплею можна “гратися” гнучкими налаштуваннями, пов’язаними з температурою води, часом екстракції, створенням пишної пінки з різних видів молока і не тільки. Усе це дає можливість приготувати каву з ідеальним смаком і ароматом. 
  3. Розширений функціонал. Ви можете підключати до кавомашини додаткові модулі та налаштовувати їхню роботу через сенсорний екран на власний розсуд, керувати процесами очищення, слідкувати за технічним станом апарата, вести облік сировини та приготованих напоїв. 
  4. Розумне управління. Деякі моделі кавових машин оснащені сучасними телеметричними цифровими рішеннями. Завдяки цій функції можливо дистанційно підключатися до кожного апарату, щоб вести особистий облік, за необхідності контролювати виконання функцій персоналу, в режимі реального часу моніторити помилки, що виникають у кавомашині, а також заздалегідь планувати закупівлю сировини.
  5. Стильний дизайн. Так, про нього ми вже згадували трохи вище, але не будемо надто скромними, кавомашини з сенсорним дисплеєм мають стильний і водночас стриманий дизайн. Вони виграшно доповнять будь-який інтер’єр.

Тому, якщо ви все ще думаєте, яку кавомашину краще придбати, вибір очевидний. Широкий модельний ряд апаратів для приготування кави від бренду Франке дасть змогу кожному знайти оптимальний варіант із необхідним набором функцій для свого бізнесу.