Правила вибору суперавтоматичної кавомашини

Сучасні суперавтоматичні кавомашини ідеально поєднують в собі передові технології, дають можливість приготувати смачну й ароматну каву максимально швидко та водночас із мінімальною участю людського фактора. Ці розумні пристрої стали вибором номер один для кав’ярень, ресторанів і не тільки. Вони можуть зберігати у своїй пам’яті безліч рецептів кавових напоїв і готувати їх у великих кількостях. Зі свого боку це дозволяє не тільки зняти навантаження з персоналу, а й обслужити велику кількість відвідувачів вашого закладу. Крім цього професійне кавове обладнання може похвалитися такими перевагами:

  1. Ідеальна кава в кожній чашці. Неважливо, яку кількість кавових напоїв було приготовано, оскільки абсолютно кожен з них матиме бездоганну якість, насичений смак і яскравий аромат.
  2. Повна автоматизація процесу. Не доведеться наймати в штат професійного баристу або довго навчати персонал роботі з апаратом. Інтуїтивно зрозуміле і просте управління – це великий плюс. Просто виберіть напій, який потрібно приготувати, і кавомашина все зробить за вас.
  3. Простота в експлуатації. Все, що від вас вимагається – періодично стежити за кількістю кавових зерен, молока та інших добавок. А також не забувайте користуватися системами очищення. Ці функції не вимагають ніяких додаткових зусиль, оскільки в переважній більшості моделей вони автоматичні або потребують лише ручного додавання мийного засобу. 

Як не крути, суперавтоматична кавомашина – обладнання, яке допомагає виграшно розширити можливості вашого бізнесу. Тому, вирішивши придбати подібний апарат, потрібно серйозно підійти до цього питання. Далі ми розповімо, на що потрібно звернути особливу увагу, щоб не помилитися з покупкою.

Як вибрати суперавтомат 

Не секрет, що купівля суперавтоматичного кавового апарата – досить витратна справа і тут важливо враховувати кожен нюанс. Тому ми зібрали для вас три важливі рекомендації, які допоможуть підібрати модель, що повністю відповідатиме всім вашим вимогам. 

  • якість. Вибір кавомашин на ринку дуже великий і це дійсно радує. Але чи кожен виробник може гарантувати безперебійну та надійну роботу апарату? Відповідь на це запитання ви й самі чудово знаєте. На арені залишаються, як завжди, лідери ринку. Так, вартість суперавтоматів від відомих виробників може виявитися вищою, але тут ви гарантовано отримуєте високоякісну техніку, яка тішитиме своєю тривалою і безпроблемною роботою;
  • продуктивність. Професійне обладнання розраховане на високе навантаження і щоб воно прослужило вам якомога довше, потрібно враховувати середньодобову кількість відвідувачів закладу. Наприклад, для невеликих кав’ярень підійдуть апарати, які з легкістю приготують 100-120 чашок смачної кави на день. Якщо охочих випити напою, що бадьорить, в рази більше, в такому разі є сенс придивлятися до кавомашини з видачею 200 і навіть 300+ чашок на добу. Пам’ятайте, завжди краще віддавати перевагу апаратам з трохи більшою продуктивністю. Систематична робота будь-якого обладнання на межі своїх можливостей може закінчиться швидким виходом з ладу; 
  • комплектація. Саме від комплектації залежить набір функцій, яким буде володіти кавомашина. Звичайно ж, хочеться все й одразу, але не завжди є можливість придбати багатофункціональним обладнанням. На щастя, сьогодні багато відомих виробників дають можливість додатково доукомплектувати кавомашину, що дуже зручно. Тому ви можете віддати перевагу моделям з базовим набором функцій і через деякий час їх розширити. 

Що ми можемо порадити, запитаєте ви? Найкращим вибором стане суперавтоматична кавомашина Franke. Стильний дизайн, сучасні технології, тиха робота, висока продуктивність, швейцарська надійність, простота в експлуатації, багатофункціональність і розширені можливості – це лише невеликий перелік переваг цих апаратів для приготування кави. Модельний ряд суперавтоматів Франке досить великий, тому кожен зможе вибрати ідеальний варіант для свого бізнесу. 

Вибирайте тільки найкраще, щоб досягти більшого. А з професійними кавомашинами Franke зробити це буде ще простіше!